Nadchodzi wielka premiera! Takiego show w Białymstoku jeszcze nie było

2024.03.07 11:59
Na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej odbędzie się widowisko, jakiego w Białymstoku jeszcze nie było. "Life is a Cabaret" przeniesie uczestników do Paryża, prosto na scenę Moulin Rouge.
Nadchodzi wielka premiera! Takiego show w Białymstoku jeszcze nie było
Fot: Michał Heller (OiFP)

Premiera show taneczno-wokalnego "Life is a Cabaret" odbędzie się w piątek (8 marca) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Show taneczno-wokalne "Life is a Cabaret"

"Life is a Cabaret" to najnowsza produkcja sceniczna stworzona przez twórców Broadway Dance Club. To widowisko, które łączy w sobie muzykę, śpiew oraz popisowe choreografie. Na Dużej Scenie OiFP wystąpi ponad 30 utalentowanych artystów – tancerzy, muzyków i solistów. Przeniosą oni widzów w świat dynamicznego tanga, rytmicznego samba brazylijskiego, eleganckiej fokstroty, swingowej charlestony, zmysłowej bossa novy oraz spektakularnych tańców z piórami. Opera i Filharmonia Podlaska zamieni się tego wieczoru w słynny kabaret Moulin Rouge.

W ramach "Life is a Cabaret" Opera i Filharmonia Podlaska przygotowała niespodziankę dla swojej publiczności. Część głównej sceny zostanie przedłużona i wysunięta w stronę widzów, tworząc dodatkową przestrzeń dla występów artystycznych. Po obu stronach sceny przygotowano również miejsca VIP przy stolikach, z których widzowie będą mieli możliwość śledzenia artystów z bliska, całkowicie zanurzając się w atmosferze "Life is a Cabaret". Co więcej, osoby z miejsc VIP będą miały szansę spotkać się z artystami po spektaklu i wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Show "Life is a Cabaret" będzie można zobaczyć na scenie OiFP również w kwietniu i w maju.

Więcej informacji: Show taneczno-wokalne "Life is a Cabaret"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1494 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39