Nadchodzi wielka premiera! Wstęp bezpłatny

2024.04.19 11:55
Już niebawem studenci białostockiej filii UMFC Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki zaprezentują premierowo musical "Błękitny Zamek". To wzruszająca opowieść z miłością w roli głównej.
Nadchodzi wielka premiera! Wstęp bezpłatny
Fot: Pixabay.com

Musical "Błękitny Zamek" będzie prezentowany w sobotę (27 kwietnia) oraz w niedzielę (28 kwietnia) w Sali Koncertowej ZSM.

Musical "Błękitny Zamek"

Musical "Błękitny Zamek" to wzruszająca opowieść o Joannie, sierocie żyjącej w Kanadzie, która marzy o lepszym życiu w Błękitnym Zamku. Śmiertelnie chora na serce Joanna znajduje ukojenie w książkach i fantazjach. Jej życie zmienia się, gdy spotyka Eddiego, tajemniczego sąsiada. Ich miłość rozwija się wbrew przeciwnościom losu. Niebawem okazuje się, że ukochany Joanny jest autorem czytanych przez Joannę powieści. Bohaterowie wyruszają w magiczną podróż do krainy marzeń - Błękitnego Zamku.

Projekt artystyczny jest kierowany przez dr hab. Katarzynę Makal-Żmudę, prof. Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, natomiast koordynacją zajmuje się prof. dr hab. Adam Zdunikowski. Musical zostanie wykonany przez studentów białostockiej filii UMFC Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w hali UMFC Filii w Białymstoku od 20 kwietnia 2024 roku do wyczerpania puli dostępnych wejściówek.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji: Musical "Błękitny Zamek"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1370 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39