Nadchodzi wielki finał Junior Eurovision! Zagłosuj na reprezentantkę z Podlasia

2023.11.26 14:11
W niedzielę (26 listopada) o godz. 16:00 rozpocznie się wielki finał Junior Eurovision Song Contest. Polskę reprezentuje w tym roku Maja Krzyżewska pochodzącą z wsi Szeszupka na Suwalszczyźnie. Swoje głosy można oddawać już teraz.
Nadchodzi wielki finał Junior Eurovision! Zagłosuj na reprezentantkę z Podlasia
Fot: Rafał Rudnicki/Facebook

Wielkimi krokami zbliża się finał Junior Eurovision Song Contest, czyli 21. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który w tym roku odbędzie się w hali Palais Nikaïa w Nicei. W rywalizacji o zwycięstwo stanie 16 reprezentantów i reprezentantek różnych krajów europejskich.

Polskę w tym roku będzie reprezentować Maja Krzyżewska, pochodząca z malowniczej wsi Szeszupka niedaleko Suwałk. Maja, mająca zaledwie 12 lat, zdobyła już uznanie swoim występem w szóstej edycji The Voice Kids. Warto zaznaczyć, że jej muzyczny talent rozwija się w Studiu Piosenki "Świetlik", działającym przy Suwalskim Ośrodku Kultury.

Maja Krzyżewska zaśpiewa na scenie w Nicei utwór "I just need a friend" i pojawi się jako dziewiąta uczestniczka finału, bezpośrednio po reprezentacji Armenii.Jak zagłosować?

Pierwsza tura głosowań rozpoczęła się już w piątek (24 listopada) o godz. 20:00 na oficjalnej stronie Junior Eurovision i potrwa do niedzieli (26 listopada) do godz. 15:59. Głosowanie jest w pełni darmowe, jednak z jednego urządzenia będzie ważny tylko jeden głos.

Głos online można oddać TUTAJ, po obejrzeniu krótkiego filmu podsumowującego występy uczestników.

Druga tura głosowania wystartuje po zakończeniu wszystkich występów na żywo. Procedura głosowania będzie wyglądała identycznie jak w pierwszym etapie, jednak potrwa jedynie 15 minut. Warto podkreślić, że w przypadku triumfu Maji Krzyżewskiej, Polska będzie gospodarzem następnej edycji Eurowizji Junior.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1309 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39