Nagraj krótki film. Można wygrać nagrody pieniężne i rzeczowe

2023.08.14 13:40
Można wziąć udział w V Ogólnopolskim Konkursie Dla Młodzieży "Moja Wizja Zero - Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami w gospodarstwie rolnym". Laureaci zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi.
Nagraj krótki film. Można wygrać nagrody pieniężne i rzeczowe
Fot: Pixabay.com

Celem tego konkursu jest promowanie bezpiecznych praktyk związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie międzynarodowej kampanii społecznej "Wizja Zero" w rolnictwie. Kampania ta ma na celu minimalizowanie ryzyka wypadków przy pracy w sektorze rolniczym, szczególnie związanych z niebezpiecznymi substancjami, poprzez skupienie się na trzech filarach: bezpieczeństwo, zdrowie i dobrostan.

Konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 21 lat. Uczestnicy muszą stworzyć krótki film, trwający od 30 sekund do 2 minut, na temat kampanii "Wizja Zero" oraz co najmniej jednej z jej siedmiu Złotych Zasad. W szczególności zwrócona zostanie uwaga na podejście do tematu bezpieczeństwo pracy z niebezpiecznymi substancjami w gospodarstwie rolnym.

Twórcy, którzy wykażą się największą kreatywnością i zaangażowaniem, zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi. Laureaci zajmujący I, II oraz III miejsce zostaną uhonorowani, a ponadto przyznane zostaną 4 wyróżnienia oraz 3 nagrody specjalne.

Prace konkursowe należy nadsyłać do 30 września.

Więcej informacji: V Ogólnopolski Konkurs Dla Młodzieży

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

845 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39