Najnowsze oferty pracy w regionie. Kogo poszukują lokalne firmy?

2021.09.21 11:39
W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej ofert pracy na różne stanowiska. Kto może liczyć na zatrudnienie?
Najnowsze oferty pracy w regionie. Kogo poszukują lokalne firmy?
Fot: pixabay.com

Na stronie Powiatowego Urzędu Pracy pojawiło się w ostatnim czasie sporo nowych ofert pracy. Oferty są bardzo zróżnicowane, tak jak i zarobki oferowane przez poszczególne firmy. Sprawdzamy, kto może liczyć na zatrudnienie.

Nauczyciel przedszkola i psycholog

AD24 Sp.z.o.o. Zatrudni nauczyciela do przedszkola terapeutycznego. Praca na jedną zmianę w placówce przy ul. Krańcowej 26B. Szanse na zatrudnienie ma osoba z wyższym wykształceniem pedagogicznym. Pracownik może liczyć na wynagrodzenie od 2800 do 3400 zł brutto miesięcznie i umowę na okres próbny. Praca od zaraz. Chętni mogą zgłaszać się bezpośrednio u pracodawcy bądź wysyłać CV na adres e-mail: zakks@op.pl

Ta sama firma zatrudni również psychologa na cały etat. Oferuje stawkę godzinową od 50 do 80 zł brutto oraz umowę o pracę na okres próbny. Praca od zaraz. Chętni mogą zgłaszać się tak jak w przypadku poprzedniej oferty bezpośrednio u pracodawcy lub wysyłać zgłoszenia na adres e-mail.

Kierowca – to pożądany zawód

Z pracą wciąż nie powinni mieć problemów kierowcy. Cały czas pojawia się bowiem sporo ofert skierowanych do tej właśnie grupy zawodowej.

Kierowcę Autobusu zatrudni m.in. podlaska Komunikacja Samochodowa NOVA. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie województwa podlaskiego, sprzedaż biletów i obsługę bieżącą pojazdu (tankowanie, podjazd na myjnię). Pracodawca wymaga prawo jazdy kat. D, doświadczenia w zawodzie kierowcy, punktualności i kultury osobistej. Oferowane zarobki – powyżej 3 tys. zł brutto miesięcznie. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się bezpośrednio w siedzibie firmy bądź dzwonić pod nr tel. 691 526 349.

Kierowca autobusu jest także poszukiwany przez firmę WSCHÓD EXPRESS Michał Aleksiejuk. Szansę na pracę ma osoba posiadająca prawo jazdy kat. D, uprawnienia na przewóz osób i odporna na stres. Pracodawca oferuje wynagrodzenie powyżej 4,5 tys. zł brutto miesięcznie i umowę o pracę na okres próbny. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się dzwoniąc pod nr tel. 533 696 656.

Z kolei firma IWOMAR sklep Motoryzacyjny (Inter Cars) szuka kierowcy busa. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przewóz paczek w godz. 5.00-13.00. Pracodawca oferuje umowę zlecenie lub umowę o świadczenie usług oraz wynagrodzenie powyżej 3100 zł brutto miesięcznie. Od kandydatów wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku i prawo jazdy kat. B. Chętni mogą zgłaszać się bezpośrednio u pracodawcy przy ul. Nowowarszawskiej 78 oraz dzwonić pod numer tel. tel: 665 392 021.

Jest też praca w budowlance

Nie brakuje ofert pracy w branży budowlanej. Te cyklicznie pojawiają się na stronie urzędu. Obecnie kilku pracowników poszukuje firma "Domal". Poszukiwany jest pomocnik robót budowlanych, murarz-tynkarz oraz dekarz. W przypadku ostatniej oferty wymagane roczne doświadczenie. Zarobki uzależnione od stanowiska – system wynagrodzenia akordowy. Chętni mogą zgłaszać się telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 884 312 452.

Murarzy szuka też firma Wojciech Piechowski. Pracodawca oferuje stawkę godzinową od 21 do 22 zł brutto za godzinę pracy. Wymagana jest jedynie znajomość zawodu i chęci do pracy. Osoby, które są zainteresowane ofertą mogą dzwonić pod numer tel. 506 852 546. Ta sama firma szuka także zbrojarzy i cieśli.

Kontroler jakości na produkcji

Firma "BISON" szuka kontrolera jakości na produkcji. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za nadzór nad produkcją wyrobu gotowego, sprzętem pomiarowym i kontrolę poprawności oznakowania produktu. Do jego obowiązków będzie też należało raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi. Pracodawca oczekuje od kandydata wykształcenia minimum średniego, aczkolwiek mile widziane wyższe bądź średnie-mechaniczne i znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi. Praca na jedną zmianę, na cały etat. Oferowane zarobki – powyżej 3,3 tys. zł brutto miesięcznie oraz system premiowy. Chętni mogą się wysyłać CV na adres e-mai: praca@bison-chuck.com.

Elektryk i hydraulik

Ze znalezieniem pracy wciąż nie powinni mieć problemu elektrycy oraz hydraulicy. Takich pracowników poszukuje m.in. firma Usługi hydrauliczne Kamil Cylwik. Zatrudnione osoby będą zajmowały się montażem okablowania, rurociągów stalowych, gwintowaniem itp. Praca na terenie całego kraju. Pracodawca oferuje zarobki od 3,8 tys. do 4 tys. zł brutto miesięcznie oraz umowę o pracę. Możliwość przyuczenia do zawodu. Chętni mogą dzwonić pod numer tel. 732 970 053.

Montera urządzeń elektronicznych poszukuje też firma Plum. Pracodawca oczekuje doświadczenia (nie jest to warunek konieczny), dokładności oraz precyzji. Mile widziana umiejętność lutowania. Zainteresowani mogą wysyłać dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: rekrutacja@plum.pl bądź dzwonić pod numer tel. 85 749 71 44.

Jest też praca dla sprzątaczek

Galeria Arsenał zatrudni osobę do sprzątania. Jej zadaniem będzie utrzymywanie czystości i porządku w budynkach, a przede wszystkim w pomieszczeniach biurowych, toaletach, salonach wystawienniczych, pokoju gościnnym, salach edukacyjnych, ciągów komunikacyjnych. Mile widziane doświadczenie pracy w instytucji kultury lub innej przestrzeni użyteczności publicznej). Pracodawca oferuje pracę na cały etat i wynagrodzenie od 2800 zł brutto miesięcznie. CV można przesyłać na adres: praca@galeria-arsenal.pl.

Osób do sprzątania bloków i posesji szuka firma FAGUS ANDRZEJ POPŁAWSKI. Pracodawca oferuje zarobki od 2800 zł brutto wzwyż i pracę na jedną zmianę. Chętni mogą dzwonić pod nr tel.:515 107 498.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

883 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39