Naprawa dziurawych ulic będzie utrudniać ruch

2011.10.10 00:00
Naprawa spękanych nawierzchni i kolejne ograniczenia w związku z generalnymi przebudowami ulic Dojlidy Górne i Lipowej - kierowcy jeżdżący po Białymstoku w tym tygodniu powinni zwrócić uwagę na kilka remontów, które mogą utrudniać ruch.
Naprawa dziurawych ulic będzie utrudniać ruch
Fot: E.S.

W związku z naprawami spękanej nawierzchni na ul. Baranowickiej i ul. Ciołkowskiego w poniedziałek i wtorek w godz. 6.00-18.00 w okolicach skrzyżowań z ulicami: Obrębową i Leśną, Sowlańską, Sobolewską, Ciesielską oraz Nowowarszawską wystąpią utrudnienia.
Drogowcy wprowadzą ograniczenie prędkości do 30 km oraz na zwężą część pasa jezdni. Zalecane jest, aby kierowcy zachowali szczególną ostrożność.

W tym tygodniu, w godzinach popołudniowych oraz nocnych, będą też prowadzone prace remontowe nawierzchni ulic: Ciołkowskiego przy torach w rejonie ul. Plażowej; Wasilkowskiej w rejonie skrzyżowania z 27 Lipca; Konstytucji 3 Maja w rejonie skrzyżowania ze Swobodną; Wysockiego w rejonie Galerii Podlaskiej; Kleeberga na odcinku od Produkcyjnej do Narodowych Sił Zbrojnych; Pułaskiego na odcinku od Żeromskiego do Duboisa oraz na Niskiej w rejonie skrzyżowania z Sikorskiego.
Prace będą prowadzone przy jednostronnym zwężeniu jezdni.

Kolejne utrudnienia czekają kierowców w związku z robotami bitumicznymi na ul. Dojlidy Górne. W poniedziałek i wtorek ulica będzie całkowicie zamknięta na odcinku od ul. Ananasowej do Halickiej; w środę i czwartek - od ul. Ananasowej do Brzoskwiniowej; a w piątek i w sobotę nastąpi czasowe zamknięcie zjazdów w ulice: Kameliową, Ananasową, Cytrynową, Cytrusową, Kaktusową, Krokusową i Stokrotki.

To jeszcze nie koniec nowych niedogodności, z którymi mogą borykać się białostoccy kierowcy w tym tygodniu. W związku z przebudową ul. Lipowej do piątku będzie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z Częstochowską i Grochową.

E.S.

1514 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39