Narkotyki i amunicja. Policja zatrzymała trzy osoby

2015.06.11 00:00
Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom zatrzymanym przez policjantów z Siemiatycz i Białegostoku, u których mundurowi znaleźli narkotyki i amunicję.
Narkotyki i amunicja. Policja zatrzymała trzy osoby
Fot: KWP Białystok

Z ustaleń białostockich policjantów zajmujących się przestępczością narkotykową oraz funkcjonariuszy z Siemiatycz wynikało, że trzej mieszkańcy gminy Siemiatycze mogą posiadać narkotyki i zajmować się ich sprzedażą. W związku z tą sprawą mundurowi zatrzymali trzy osoby w wieku od 26 do 31 lat. Po przeszukaniu miejsc zamieszkania mężczyzn informacje policjantów się potwierdziły. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli tam blisko 200 gramów zielonego suszu, który okazał się marihuaną. Dodatkowo u najstarszego z podejrzanych mundurowi znaleźli także 81 sztuk amunicji kalibru 7,62 mm.

Trzej siemiatyczanie trafili do policyjnego aresztu. Prokurator zastosował wobec nich poręczenia i zabezpieczenia majątkowe. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd. Za udzielanie narkotyków innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1279 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39