Niania na sylwestra – nowa forma zarobku

2014.12.21 00:00
Od kilku lat coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie niani, która zaopiekuje się dziećmi w sylwestrowy wieczór.
Niania na sylwestra – nowa forma zarobku
Fot: freeimages.com

Rodzice, szczególnie młodzi, często nie wiedzą, co zrobić ze swoim potomstwem, gdy chcą iść na bal. W Internecie znajduje się wiele ofert osób, które chętnie zaopiekują się dziećmi w sylwestrowy wieczór, by móc sobie dorobić.

- Od trzech lat opiekuję się dziećmi podczas sylwestra. Czy nie żałuję, że się nie pobawię w ten wieczór? Nie traktuję go w jakiś specjalny sposób, impreza jak każda inna. Wolę sobie dorobić. Ile? To zależy od ilości dzieci i tego, czy opiekuję się nimi w swoim domu czy nie. Ale dokładnych sum wolałabym nie podawać – mówi jedna z osób, która ogłasza się w Internecie. Dziewczyna nie zgodziła się jednak na podanie swoich danych. – Nie wszyscy muszą wiedzieć, później będę słyszała, że czytali gdzieś o mnie, nie potrzebuję tego – dodaje.

Niektóre "sylwestrowe nianie" w swoich ogłoszeniach podają, iż same są mamami, dlatego najlepiej będą wiedziały, jak zorganizować czas swoim małym podopiecznym.

Nie każdy ma możliwość, aby skorzystać z pomocy dziadków bądź rodziny, dlatego wynajęcie niani jest czasem jedyną możliwością, aby chociaż raz do roku wyjść się pobawić.

Osoby, które szukają niani na sylwestra, mogą skorzystać z ogłoszeń na BiałystokOnline.pl

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1138 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39