Nie masz planu na wieczór? Mamy propozycję

2023.12.16 11:02
W ramach najbliższych Planszówek Johnny'ego i Mateusza będzie prezentowany tytuł D.E.I. To strategiczna gra planszowa osadzona w postapokaliptycznym Londynie.
Nie masz planu na wieczór? Mamy propozycję
Fot: Khordyn Paweł Bonifatiuk

D.E.I na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza odbędzie się w poniedziałek (18 grudnia) w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

D.E.I.

D.E.I. to strategiczna gra planszowa, skupiająca się na przetrwaniu w postapokaliptycznym świecie. Akcja toczy się na Ziemi dotkniętej nową epoką lodowcową, gdzie miasta przyszłości stały się lodowymi pustyniami, a resztki drapaczy chmur zamieniły się w niezamieszkały gruz.

W świecie D.E.I. ocalałe grupy ludzi, zwane Ocalałymi, starają się przetrwać, wykorzystując swoje umiejętności do eksploracji i zbierania ograniczonych zasobów. Między ulicami Londynu a dachami zrujnowanych budynków toczą się walki o przetrwanie. W tym brutalnym świecie Czysta Kasta, czyli posiadacze wysokiej technologii, kontrolują ufortyfikowane cytadele i zarządzają bandami Ocalałych, decydując, kto dostanie żywność i paliwo w zamian za cenne zasoby.

Podczas rozgrywki gracze rywalizują o zdobycie najbogatszych łupów. Muszą podejmować strategiczne decyzje dotyczące współpracy, konkurencji i eksploracji, aby zapewnić sobie miejsce w tym brutalnym, postapokaliptycznym świecie. Celem jest nie tylko przetrwanie, ale także zdobycie przewagi nad innymi Ocalałymi.

Więcej informacji: D.E.I na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1509 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39