Nie potrafi żyć bez sceny! Grzegorz Halama w Białymstoku [KONKURS]

2017.03.13 08:03
Komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Grzegorz Halama wystąpi w sobotę (18.03) w Białymstoku.
Nie potrafi żyć bez sceny! Grzegorz Halama w Białymstoku [KONKURS]
Fot: materiały organizatora
Grzegorz Halama

Halama nazywany jest ojcem chrzestnym polskiego stand-upu. Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), Śpiewającą bakterię czy w ostatnim czasie Ochroniarza z supermarketu.

Po kilku latach nieobecności od jakiegoś czasu znowu zaczął przyjmować propozycje z TV. Okazało się wówczas, że nie potrafi żyć bez sceny i kontaktu z publicznością! Wraca więc na scenę z nowym programem "Długo i szczęśliwie". Jest lepszy, silniejszy i jeszcze bardziej rozbrajający! Jego program zawiera bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie.

Grzegorz Halama, mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, opowiada o tematach uniwersalnych.

Komik wystąpi w najbliższą sobotę o godz. 19.00 w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: Grzegorz Halama w Białymstoku

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1360 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39