Nie tylko "Jingle bells". Każdy może zaśpiewać na scenie na Rynku Kościuszki

2022.12.01 10:55
To będzie pierwszy białostocki Konkurs Piosenki Świątecznej. Scena na Rynku Kościuszki zostanie otwarta dla każdego. Wystarczy się zgłosić.
Nie tylko "Jingle bells". Każdy może zaśpiewać na scenie na Rynku Kościuszki
Fot: pixabay

Już w sobotę, 3 grudnia ruszy białostocki jarmark bożonarodzeniowy. W tym roku ma być większy i z dużo liczniejszymi atrakcjami niż w latach poprzednich. Jedna z nich to Konkurs Piosenki Świątecznej.

- Mamy scenę, która będzie stała przez cały jarmark, postanowiliśmy otworzyć ją dla białostoczan - mówi Joanna Kozłowska, prezeska Fundacji SZAMTO, organizującej jarmark. - Konkurs nie ma żadnych ograniczeń, może przyjść każdy: ci, którzy śpiewają zawodowo i ci, którzy śpiewają tylko pod prysznicem, dzieci, starsi, zespoły szkolne, zespoły półprofesjonalne, zespoły garażowe, rozśpiewane rodziny.

Aby się zgłosić do konkursu, należy wysłać maila na adres konkurs@szamto.pl. W odpowiedzi zostanie przesłany formularz zgłoszeniowy i regulamin, uczestnik zostanie też powiadomiony o dacie eliminacji. Te będą trwały o 12 do 16 grudnia na scenie na Rynku Kościuszki. Koncert finałowy odbędzie się zaś 18 grudnia, także na jarmarkowej scenie.

- To jest świetna możliwość pokazania się na scenie w centrum miasta. Nie każdy będzie miał w życiu okazję, żeby móc zaśpiewać przed całym Białymstokiem - zachęca Joanna Kozłowska.

W konkursie nie może zabraknąć nagród. Przewidziano nagrody rzeczowe oraz główną - w kwocie 1000 zł.

Konkurs Piosenki Świątecznej patronatem objął portal BiałystokOnline.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1573 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39