Niebezpieczna tajemnica, ciągłe kłamstwa, przygoda i nie tylko. Nowości w Heliosach

2023.07.27 08:39
W białostockich kinach Helios w najbliższym czasie odbędą się różnorodne premiery i przedpremiery. Będzie można obejrzeć odmienne gatunkowo filmy, z których każdy znajdzie coś dla siebie.
Niebezpieczna tajemnica, ciągłe kłamstwa, przygoda i nie tylko. Nowości w Heliosach
Fot: Materiały prasowe
Kadr z filmu "Lassie. Nowe przygody"

Z przedpremier można obejrzeć:

"Mavka i strażnicy lasu", przedstawiający historię tytułowej bohaterki, która strzeże magicznego lasu i znajdującego się w nim źródła życia. Pewnego dnia Mavka poznaje w lesie muzykanta Łukasza, a między dwójką rodzi się uczucie. Sielankę wkrótce burzy chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanawia je wykraść, aby zachować wieczną młodość.

"Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos" o trzech dzielnych braciach: Leonardo, Michelangelo i Donatello, którzy wyruszają w podróż. Ich celem jest zdobycie serc mieszkańców Nowego Jorku i zostanie zaakceptowanymi jako normalni nastolatkowie. Razem ze swoją nową przyjaciółką April O'Neil, bracia rzucają wyzwanie tajemniczemu syndykatowi, który zagraża bezpieczeństwu miasta.

Z premier warto zobaczyć:

"Pajęczynę" w reżyserii Samuela Bodina. Film przedstawia historię młodego Petera, którego nęka tajemnicze stukanie ze ściany w jego sypialni. Jego rodzice twierdzą, że jest to tylko i wyłącznie wytwór wyobraźni chłopca, jednak gdy jego strach się nasila, Peter zaczyna wierzyć, że jego opiekunowie skrywają przed nim niebezpieczną tajemnicę.

"Albi.com.2" w reżyserii Philippe Lacheau. Głównym bohaterem produkcji jest Greg, którego biznes polega na uwiarygodnianiu kłamstw. Gdy trafia go strzała amora, postanawia zerwać z przeszłością pełną oszustw na temat swojej rodziny. Niestety, jego ukochana i przyszli teściowie wierzą już w wykreowaną przez niego fikcję. Aby rozwiązać sytuację, Greg planuje zorganizować dwa wesela - jedno dla teściów, na którym pojawią się podstawieni aktorzy jako jego rodzice, oraz drugie dla swoich prawdziwych rodziców, gdzie pojawi się fałszywa panna młoda.

"Lassie. Nowe przygody" w reżyserii Hanno Olderdissen. Historia filmu opowiada o przyjaźni między dwunastoletnim chłopcem, Flo, a suczką Lassie. Ich życie zmienia się drastycznie, gdy tata chłopca traci pracę, a rodzina musi przenieść się do małego mieszkania, gdzie psy nie są akceptowane. Lassie zostaje oddana rozpieszczonej dziewczynce. Suczka pragnąc wrócić do ukochanego Flo, ucieka w poszukiwaniu swojego przyjaciela, gdy tylko nadarza się okazja. W międzyczasie Flo, również wyrusza na poszukiwania swojej ukochanej psiej towarzyszki.

"Nawiedzony Dwór" w reżyserii Justina Simiena. Film rozpoczyna się, kiedy samotna matka decyduje się na nowy początek i nabywa posiadłość w Nowym Orleanie. Szybko okazuje się jednak, że dom jest nawiedzony przez złowrogie duchy, które terroryzują ją i jej rodzinę. Przerażona i zrozpaczona, postanawia podjąć działania i zatrudnia profesjonalną ekipę specjalistów ds. pozbywania się złych duchów.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Centrum Alfa 28 lipca-3 sierpnia
REPERTUAR Kina Helios w Atrium Biała 28 lipca-3 sierpnia
REPERTUAR Kina Helios w Galerii Jurowieckiej 28 lipca-3 sierpnia

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1174 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39