Niecodzienne aspekty codzienności i nuta refleksji. "Pustostany" w BTL [KONKURS]

2024.03.05 08:01
Już niebawem na scenie Białostockiego Teatru Lalek zostanie zaprezentowany spektakl "Pustostany". Sztuka jest adaptacją bestsellerowej książki o tym samym tytule. Autorką publikacji jest Dorota Kotas.
Niecodzienne aspekty codzienności i nuta refleksji. "Pustostany" w BTL [KONKURS]
Fot: Białostocki Teatr Lalek/Facebook

Spektakl "Pustostany" zostanie zaprezentowany na scenie Białostockiego Teatru Lalek w piątek (8 marca), sobotę (9 marca), niedzielę (10 marca) i wtorek (12 marca).

Spektakl "Pustostany"

"Pustostany" to spektakl przeznaczony zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, będący adaptacją bestsellerowej książki o tej samej nazwie autorstwa Doroty Kotas. Jest to pierwsza próba przeniesienia tej historii na scenę teatralną. W monodramie główna bohaterka, będąca jednocześnie narratorką, opowiada niezwykłe aspekty życia codziennego, tak jak zostało to opisane w książce. Spektakl jest pełen humoru, groteski, absurdalnych sytuacji, zabawnych anegdot oraz żartów rysunkowych i muzycznych. Przez całe przedstawienie przeplata się także nuta refleksji.

Autorką sztuki jest Dorota Kotas. Rolę reżysera pełni Waldemar Wolański. Scenografię opracowała Joanna Hrk. Muzykę przygotował Marcin Nagnajewicz, natomiast fotografie Krzysztof Bieliński. W rolę głównej bohaterki wciela się aktorka Łucja Grzeszczyk.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na spektakl. Aby je zdobyć, można wziąć udział w konkursie, który jest dostępny TUTAJ.

Więcej informacji: "Pustostany" w BTL

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1744 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39