Niedawno wydała najnowszy album. Wystąpi w naszym mieście już niebawem [KONKURS]

2023.10.04 10:29
Już niedługo na białostockiej scenie zagra Rosalie. Jej trasa odbywa się w ramach wydanej kilka miesięcy temu płyty "Motherlode". Artystka w ramach koncertu zaprezentuje swoją unikalną twórczość.
Niedawno wydała najnowszy album. Wystąpi w naszym mieście już niebawem [KONKURS]
Fot: Rosalie. / Facebook

Rosalie to artystka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka, której ostatni album z 2020 roku, zatytułowany "IDeal", zdobył prestiżową nagrodę Fryderyka w kategorii "Album roku soul, R&B, gospel". Artystka nieustannie rozwija swoją karierę i od momentu wydania "IDeal" intensywnie koncertuje. Jej występy można było zobaczyć na największych festiwalach muzycznych w Polsce.

Warto zaznaczyć, że Rosalie to artystka, która nie boi się eksperymentować i łączyć różnych styli muzyczne. Jej crossgatunkowe współprace, takie jak "Potrzeba skał" z Królem czy "4REAL", to prawdziwe perełki muzyczne. Ponadto, jej udział w utworze Holaka jest dowodem na to, że Rosalie potrafi dostarczyć niezapomnianych dźwięków.

Nie można też zapomnieć o jej ostatnich produkcjach. W październiku 2022 roku wydała utwór "Jak ich tu pokochać" razem z Tymkiem, który zdobył już ponad 600 tys. odtworzeń na Spotify. A to tylko początek, ponieważ już w tym roku pojawił się także utwór "Jezioro szczęścia" z udziałem Brodki, który znalazł się na albumie "Sadza Delux". Rosalie prowadziła także autorską audycję w Radiu 357 pod tytułem "Soul rider", w której prezentowała wyjątkowe sety utworów z pogranicza soulu i R&B.

Jej najnowszy album "Motherlode" ukazał się 26 maja i został wydany pod szyldem renomowanej Def Jam Recordings Poland. Płyta ta jest muzyczną podróżą przez dwie odmienne ścieżki brzmieniowe. Pierwsza część nawiązuje do korzeni muzyki soul i alternatywnego popu lat 70. i 80., a inspirowana jest artystami takimi jak Kate Bush czy Nina Simone, a także nowoczesnym hip-hopem i R&B. Druga część eksperymentuje z elektronicznym popem, trapem R&B i drum'n'bass, przywołując dźwięki artystów jak Billie Eilish czy Fka Twigs. To album pełen kontrastów i różnorodności dźwięków.Koncert Rosalie odbędzie się w niedzielę (8 października) w Zmianie Klimatu.

UWAGA! KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY!

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Koncert Rosalie. - Motherlode

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

776 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39