Niezapomniane 20-lecie działalności 24Holiday. Świętowali w balonie!

2023.09.25 18:45
24Holiday świętowało 20-lecie działalności. Wydarzenie była okazją do wyrażenia wdzięczności za lata pełne pasji, przygód i zaangażowania.
Niezapomniane 20-lecie działalności 24Holiday. Świętowali w balonie!
Fot: Materiały prasowe

24Holiday to biuro podróży, oferujące wycieczki w najdalsze zakątki świata. W ich ofercie znajdują się m.in. wycieczki objazdowe, kolonie, obozy, egzotyka, a także wyprawy z dojazdem własnym. W Białymstoku ich siedziby można znaleźć przy ul. św. Mikołaja 1/1, w Galerii Białej, a także w Galerii Alfa.

Impreza celebrująca 20 lat działalności firmy rozpoczęła się w ich biurze, gdzie panowała atmosfera radości i ekscytacji. To tam doszło do spotkania starych przyjaciół z nowymi twarzami, a przede wszystkim z ich lojalnymi pracownikami. Nie mogło zabraknąć tortu i toastu szampanem, które symbolizowały ich wspólny sukces i długą drogę, którą pokonali. To, co uczyniło to wydarzenie wyjątkowym, to nietypowy sposób jego realizacji. Razem wzięli udział we wspólnym locie nad Narwiańskim Parkiem Narodowym.

Świętowanie osiągnęło swój szczyt podczas ogniska, gdzie pracownicy dzielili się wrażeniami z lotu oraz wspomnieniami i anegdotami z podróży, które mieli przyjemność organizować przez te lata. To była chwila, kiedy poczuli, dlaczego kochają podróże i dlaczego są dumni z tego, co osiągnęli jako firma. 20-lecie działalności było nie tylko okazją do świętowania, ale także momentem refleksji nad ich osiągnięciami i przyszłymi wyzwaniami.

To jubileuszowe wydarzenie było dowodem na to, że pasja do podróży może prowadzić do wspaniałych osiągnięć, i że zespołowa praca i zaangażowanie są kluczem do sukcesu.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1483 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39