Noc Kabaretowa. W Białymstoku wystąpią najbardziej znane polskie kabarety

2018.05.31 06:54
Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. W tym roku spotka się na nim niemal 200 tys. uśmiechniętych osób.
Noc Kabaretowa. W Białymstoku wystąpią najbardziej znane polskie kabarety

Najpopularniejsze kabarety

Skład widowiska co roku ulega modyfikacjom, jednak zawsze są to kabarety odnoszące w danym sezonie największe sukcesy, najbardziej lubiane i rozpoznawalne przez publiczność w całym kraju. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Impreza to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Polska Noc Kabaretowa 2018 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem organizatorzy zaskoczą nie tylko składem, tematyką widowiska, ale przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej.

Niepodległość na wesoło

Na przekór stereotypom będzie można przekonać się, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok w wielu miejscach kraju zostanie pokazany program przygotowany specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą będzie uczczona w absolutnie szalony sposób. Polacy są niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór.

- Utarło się, że gdy mamy do czynienia z podobnym świętem, najlepiej zafundować sobie koncert muzyki poważnej, wiązankę pieśni patriotycznych albo kogoś, kto coś śpiewa po łacinie. Śmiech jest nie na miejscu. A naszym zdaniem jest jak najbardziej! Przecież to wesoła rocznica - mówią artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Prowadzący tegoroczną Polską Noc Kabaretową członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju podkreślają:
- Fenomen Polskiej Nocy Kabaretowej polega na tym, że zawsze wspólnie z kolegami gramy przy pełnej frekwencji, a gramy w największych salach koncertowych w Polsce, jak katowicki Spodek czy poznańska Arena. W tym roku obchodzimy stulecie odzyskania niepodległości, więc temat nasuwał się sam. Przygotowaliśmy oprawę, która do niego nawiązuje.

Pytani o skład tegorocznego widowiska oraz przygotowane niespodzianki zapewniają:
- Każda z tych grup czy solistów to już firma. Każdy prezentuje inny typ humoru, ale dzięki temu widowisko nie jest monotonne. No i każdy z nich jest ambitny i pracowity, więc na pewno zobaczymy to, co maja najlepszego.

Także w Białymstoku

Tegoroczna edycja jest już siódmym sezonem z Polską Nocą Kabaretową. Trasa PNK 2018 obejmie ponad 60 miast w Polsce i na świcie, w tym Białystok. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim.

Więcej:
Polska Noc Kabaretowa 2018

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

857 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39