Nocny Kochanek wystąpi w Białymstoku. Wygraj bilety! [KONKURS]

2023.10.11 09:31
Nocny Kochanek, czyli kultowy polski zespół heavy metalowy, wraca z nowym albumem i emocjonującą trasą koncertową. Utwory z płyty "O Jeden Most Za Daleko" będzie można usłyszeć w Białymstoku. Wygraj bilety na koncert!
Nocny Kochanek wystąpi w Białymstoku. Wygraj bilety! [KONKURS]
Fot: Nocny Kochanek/Facebook

Znakomita informacja dla fanów mocnego brzmienia. Legendarny zespół Nocny Kochanek wystąpi w niedzielę (15 października) w Zmianie Klimatu.

Nocny Kochanek z koncertem w Białymstoku

Nocny Kochanek to polski zespół heavymetalowy założony w Warszawie w 2012 roku. Inspiruje się tradycyjnym heavy metalem w stylu Iron Maiden i Judas Priest. Zespół wyłonił się z formacji Night Mistress i przyjął nazwę po występie w animowanym serialu "Kapitan Bomba" pod szyldem Nocny Kochanek.

Największą sławę muzycy z Nocnego Kochanka zdobyli dzięki udziałowi w Przystanku Woodstock i wsparciu dla kampanii przeciwko rasizmowi. Ich album "Zdrajcy metalu" zdobył wiele nagród, w tym złotą płytę. Ich trzeci krążek "Randka w ciemność" osiągnął status platynowej płyty. Zespół jest znany także z nietypowych interpretacji utworów innych artystów, takich jak Tenacious D.Album "O Jeden Most Za Daleko" jest prawdziwą perłą dla fanów muzyki rock-metalowej. Zawiera różnorodne kompozycje, które przywołują na myśl mistrzów gatunku. Od akustycznych rockowych dźwięków w stylu Boston, przez energię rock and rolla w duchu Van Halen, aż po klasykę reprezentowaną przez Iron Maiden i Judas Priest.

Na płycie nie zabrakło również bardziej agresywnych momentów, które nawiązują do brzmienia Iced Earth czy Metalliki. Teksty piosenek, charakterystyczne dla Nocnego Kochanka, obracają się wokół tematyki miłości, ale z pewnym unikalnym, nocno-kochankowym odcieniem. Na szczególną uwagę zasługuje "Numer z Banjo", gdzie pierwsze skrzypce gra właśnie ten instrument.

Trasa koncertowa "O Jeden Koncert Za Daleko - Część 2" to kontynuacja wycieczki po Polsce, która ma na celu promowanie nowego albumu. Fanów muzyki Nocnego Kochanka czekają energetyczne występy, pełne pasji i rockowego ducha. To doskonała okazja, by na żywo doświadczyć mocy i energii, które charakteryzują zespół na scenie.

Nocny Kochanek wystąpi w niedzielę (15 października) w Zmianie Klimatu.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Nocny Kochanek - koncert w Zmianie Klimatu

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

826 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39