Nostalgicznie i romantycznie. Karaś/Rogucki wystąpi w Zmianie Klimatu [BILETY]

2023.03.27 18:04
Karaś/Rogucki to duet, który powstał w wyniku połączenia wspólnych sił dwóch znanych artystów - Piotra Roguckiego oraz Jakuba Karasia. Z materiałem z najnowszej wspólnej płyty wystąpią w Zmianie Klimatu.
Nostalgicznie i romantycznie. Karaś/Rogucki wystąpi w Zmianie Klimatu [BILETY]
Fot: Maciej Safaryn

Tandem Karaś/Rogucki zawładnął wyobraźnią fanów muzyki. Panowie połączyli swoje siły po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Wspólnie tworzą muzyczne projekty spod znaku popu alternatywnego. Kuba Karaś odpowiada za produkcję, a Piotr Rogucki za teksty.

Tym razem, podczas koncertu w Zmianie Klimatu zaprezentują piosenki z płyty "Czułe Kontyngenty". Karaś, Rogucki, Wiki Jakubowska oraz Kamil Kryszak stworzyli 12 kompozycji, które przenoszą do świata życzliwości, romantyzmu i nostalgii.

Jak mówią artyści, w swojej twórczości zależy im na "transporcie miłości". Ich przesłaniem jest idea, że miłość jest narzędziem dającym szansę na wyrwanie się z chaosu, w którym pogrąża się świat. A sama płyta jest pełna refleksji, czułości i bliskości.

Jak podkreśla Karaś, album zawiera muzykę w duchu new romantic, jednak okraszona jest ona większą energią gitar i żywych bębnów.

W Białymstoku zaplanowano dwa koncerty: w czwartek (30.03) i w piątek (31.03), oba rozpoczną się o godz. 19:00. Bilety na piątkowy są już wyprzedane. U nas możecie wygrać zaproszenia na koncert czwartkowy: TUTAJ.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1300 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39