Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Trwają zapisy do programu

2020.09.14 16:44
Trwają zapisy do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej na rok szkolny 2020/2021. To ciekawa filmowa propozycja dla uczniów.
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Trwają zapisy do programu
"Mój piękny syn" - jeden z filmów w programie

NHEF to comiesięczne projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do etapów kształcenia od edukacji wczesnoszkolnej po szkoły ponadpodstawowe. Program edukacji filmowej powiązany jest z podstawą programową i realizowany jest przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W związku z sytuacją w kraju istnieją dwie opcje na skorzystanie z oferty: tradycyjną (wizyta w kinie - tu możliwość ograniczenia seansu do grupy z jednej szkoły) oraz online (link do filmu wraz z materiałami).

Jeżeli chodzi o metodę tradycyjną, zapisy trwają do 5 października. Zapisy online rozpoczną się 15 września. Aby zapisać uczniów do programu należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie programu.

W poprzedniej edycji frekwencja wyniosła ponad 280 tysięcy uczniów ze wszystkich poziomów nauczania z 74 miast. To wzrost o prawie 23 procent w stosunku do poprzedniego roku. Bardzo możliwe, że nadchodząca jubileuszowa, 15. edycja NHEF pobije kolejny rekord frekwencji.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1626 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39