Nowe miejsce na mapie Białegostoku. Codzienne imprezy pod gołym niebem

2024.04.28 11:46
3 maja otwiera się nowy lokal - Rokoko Summer. Będzie to miejsce, w którym 7 dni w tygodniu będzie można zrelaksować się pod gołym niebem.
Nowe miejsce na mapie Białegostoku. Codzienne imprezy pod gołym niebem
Fot: ROKOKO Summer
Trwa rozstawianie podestu. 3 maja wszystko już będzie gotowe!

Nowe miejsce na mapie Białegostoku

Wkrótce mieszkańcy Białegostoku oraz goście z całego regionu będą mieli okazję doświadczyć czegoś zupełnie wyjątkowego. Właściciel zapowiada otwarcie nowego miejsca o nazwie "Rokoko Summer".

Zapowiedź właściciela brzmi obiecująco: jego nowe przedsięwzięcie ma być jak nieco standardowy klub Rokoko, ale z odrobiną niezwykłości, która przykuje uwagę i zostawi niezapomniane wrażenie. Oto, co możemy spodziewać się z tej intrygującej mieszanki:
- otwarte 7 dni w tygodniu - nie ma dni wolnych od tego miejsca. Każdy dzień tygodnia będzie pełen możliwości delektowania się tym wyjątkowym miejscem;
- pod gołym niebem - przekroczenie progu oznacza wchodzenie w strefę kreatywności i wyrafinowania, gdzie świeże powietrze łączy się z elegancją;
- karta menu pełna autorskich koktajli - odkrywanie kulinarnych arcydzieł zawsze będzie na wyciągnięcie ręki, dzięki karcie pełnej autorskich koktajli, które stworzą niezapomniane doznania smakowe;
- muzyka na żywo codziennie - każdy wieczór będzie ubrany w dźwięki, które poruszą serce i pobudzą zmysły, zapewniając niezapomnianą oprawę dla chwil spędzonych tutaj;
- lokalizacja w samym centrum, z widokiem na park - położenie w samym sercu miasta gwarantuje wygodę i łatwy dostęp, ale z widokiem na spokojną przestrzeń parkową, co daje harmonijną równowagę.

Miejsce jest odpowiednie zarówno na szybkie odwiedziny po pracy, jak i dłuższy relaks. Bez względu na to, czy jesteś tu na szybki drink po pracy, czy planujesz dłuższy relaks, to miejsce jest idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Otwarcie w majówkę

W ten piątek, czyli 3 maja, mieszkańcy Białegostoku i okolic mają powód do radości, ponieważ właśnie wtedy otwiera się Rokoko Summer! O godzinie 16:00 drzwi tego miejsca otworzą się dla pierwszych klientów, gotowych na wyjątkowe doznania i niezapomniane chwile.

- Już nie możemy się doczekać wspólnych zachodów i wschodów słońca (dokładnie w tej kolejności) - informują organizatorzy.

Lokal mieści się przy ulicy Marjańskiego 42, która biegnie w sercu Białegostoku, przy ulicy Młynowej. To idealna lokalizacja dla wszystkich poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku, chcących cieszyć się spokojem przy lampce wina lub pysznym drinkiem.

Co najważniejsze, wstęp do Rokoko Summer będzie zawsze wolny.

Kto będzie grał?

3 maja na scenie wystąpi DJ Czekolada. Line-up na pozostałe dni:
04/05 DJ W4VE;
05/05 DJ MARASS;
06/05 DJ MOVEU;
07/05 DJ MOVEU;
08/05 DJ WILGA;
09/05 DJ WILGA;
10/05 DJ MOVEU;
11/05 DJ WILGA;
12/05 DJ MOVEU.

DJ przyniosą wiele wrażeń muzycznych, które przyciągną zarówno miłośników klubowych hitów, jak i tych bardziej wyszukanych brzmień. Każdy z zaproszonych DJ-ów oferuje coś wyjątkowego, tworząc niezapomnianą atmosferę przez każdy wieczór tygodnia.

W Białymstoku Rokoko ma kilka lokali. Pierwszy Rokoko 2.0 mieści się przy ulicy Legionowej 14/16. Jest to dwupiętrowy klub oferujący dwa odmienne style muzyczne. Drugi klub to Rokoko Cubano, położony przy ulicy Legionowej 3 w Białymstoku. Można zabawić się tam w rytmach muzyki latino. Na scenie pojawiają się DJ-je z różnych zakątków świata.

Redakcja MW
24@bialystokonline.pl

1424 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39