Nowość na Torze Wschodzący Białystok

2018.03.08 13:35
W najbliższą sobotę (10.03) korzystanie z Toru Wschodzący Białystok będzie wyjątkowe. Tego dnia zorganizowane zostaną bowiem specjalne samochodowe jazdy swobodne z elektronicznym pomiarem czasu.
Nowość na Torze Wschodzący Białystok
Fot: Grzegorz Chuczun

Już niebawem na Torze Wschodzący Białystok gościć będą ogromne sportowe emocje, gdyż zbliża się termin rozegrania 2. rundy cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Zanim jednak motoryzacyjną areną zawładną rajdowcy, będą mogli to zrobić wszyscy ci, którzy nie planują startować w SMB, a namiastkę tego typu rywalizacji chcieliby poczuć.

Już w sobotę będzie do tego bardzo dobra okazja, gdyż na ten dzień planowane są jazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Taka możliwość udostępniona zostanie po raz pierwszy. Bezpieczeństwo gwarantuje fakt, że samochody będą wjeżdżały na tor pojedynczo.

Z elektronicznych dobrodziejstw skorzysta maksymalnie 30 kierowców (w dwóch grupach po 15 osób). Odprawa pierwszych zainteresowanych zaplanowana jest na godz. 11.00. Grupa druga wystartuje o godz. 14.00.

Każdemu z kierowców zostaną zmierzone cztery czasy. Koszt wzięcia udziału w inauguracyjnych przejazdach z elektronicznym pomiarem wyników wynosi 80 zł.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

862 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39