Nowy - stary Lidl przyciągnął tłumy. Ludzie zadowoleni

2018.08.16 16:09
Od czwartku (16.08) znów działa Lidl przy ul. Nowowarszawskiej. Tego dnia ciężko o miejsce na parkingu.
Nowy - stary Lidl przyciągnął tłumy. Ludzie zadowoleni
Fot: Justyna Fiedoruk

Przez ostatnie tygodnie sklep sieci Lidl przy ul. Nowowarszawskiej był zamknięty z powodu remontu. Swoje podwoje ponownie otworzył w czwartek z samego rana. Z tej okazji na klientów czekało wiele promocji, nic dziwnego, że w godzinach popołudniowych ciężko było o miejsce na otaczającym go parkingu.

- Mam najbliższej do tego sklepu, więc już się denerwowałam, że jest zamknięty. Super, że znowu działa. Na pierwszy rzut oka chyba wiele się nie zmieniło, ale na pewno jest czyściej, wszystko poukładane. Na szczęście tam gdzie były owoce, tam są owoce itd., bo nie ma nic gorszego jak poprzestawianie rzeczy i potem szukanie ich godzinami - mówi Marta Kucharczyk, klientka sklepu.

Podczas remontu została wymieniona nawierzchnia parkingu. Do tego posadzono tam nowe drzewka i krzewy. Jeśli chodzi o sam sklep, to zrobiono nową podłogę. Zadbano też o lepsze oświetlenie i ogólnie odświeżono obiekt.

- Zajeżdżam tu, bo mam po drodze z pracy. Dzisiaj kupiłem trochę sprzętu do garażu i kwiatki dla żony, żeby nic nie narzekała - śmieje się Mirosław Tykuć. - Było trochę promocji, ale chyba jak w każdym sklepie teraz tyle ich jest, że można coś dla siebie znaleźć. Chociaż fakt, szlifierkę kupiłem w dobrej cenie. Bardzo mi na rękę, że sklep znów funkcjnuje - dodaje.

Obecnie w naszym mieście funkcjonuje 6 sklepów tej sieci na ulicach: Nowowarszawskiej, Jesionowej, Pogodnej, Sowlańskiej, Słonecznikowej oraz al. Jana Pawła II. Za kilka miesięcy powstanie kolejny - przy ul. Bitwy Białostockiej (szczegóły: Będzie nowy Lidl w naszym mieście

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1187 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39