O dojrzewaniu i mijaniu. Będzie można wybrać się na "Piaskownicę" [BILETY]

2022.02.16 15:22
Białostocki Teatr Lalek po krótkiej przerwie, spowodowanej pandemią wraca do gry! W weekend (18-20.02) będzie można zobaczyć spektakl "Piaskownica".
O dojrzewaniu i mijaniu. Będzie można wybrać się na "Piaskownicę" [BILETY]
Fot: Białostocki Teatr Lalek

"Piaskownica" to spektakl o niedojrzałości, która przybiera maskę dojrzałości. To historia o ciągłym mijaniu się w relacjach i związkach. Przedstawienie ukazuje także nieumiejętność komunikacji z innymi, ale i ze sobą.

Czy umiemy nazwać swoje potrzeby, być ich świadomymi? Czy je rozumiemy, czy chowamy gdzieś w głębie naszych trzewi?

Na ile potrafimy zbudować dobrą, trwałą relację z drugim człowiekiem, wciąż pozostając sobą? "Piaskownica" opowiada historię, której uczestnikami jesteśmy na co dzień. To próba odpowiedzi na dylematy: czy mówić o swoich uczuciach, czy kryć, tłumić je w sobie i wybuchać do wnętrza...

Może każdy z nas jest taką tykającą bombą, której wybuch pustoszy nas i otoczenie. A może okażemy się niewybuchem i pogrążymy się w smutku.

Sztukę napisał Michał Walczak, wyreżyserował ją Mateusz Tymura. W rolach głównych zobaczymy: Agatę Stasiulewicz oraz Błażeja Piotrowskiego.

"Piaskownica" odbędzie się w Białostockim Teatrze Lalek w piątek (18.02) o godz. 19:00, w sobotę (19.02) o godz. 18:00, a także w niedzielę (20.02) o godz. 18:00.

Można wygrać zaproszenia na spektakl: KONKURS.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

931 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39