O seksie bez wstydy i zażenowania. Spektakl w Kinie Pokój

2011.05.16 00:00
"Seks grupowy, czyli psychoterapia" to spektakl dla widzów, którzy wszystko, co związane z seksem traktują z przymrużeniem oka i wykorzystują go jako tło dla żartów i robią to bez rumieńców wstydu! Oni na pewno nie rozczarują się tym, co proponuje Jacek Borkowski.
O seksie bez wstydy i zażenowania. Spektakl w Kinie Pokój
Fot: materiały organizatora

Na tej sztuce dobrze powinni bawić się też ci, którzy w teatrze nie tylko chcą obserwować to, co dzieje się na scenie, ale maja też czasem ochotę aktywnie tworzyć przedstawienie. W czasie trwania "Seksu grupowego" widz ma wrażenie, że w każdej chwili to właśnie on może stać się uczestnikiem rozgrywających się na scenie eksperymentów. Oczywiście, dotyczących seksu.

Sam spektakl rozpoczyna się od tego, że do widzów wychodzi główny bohater, grany przez Jacka Borkowskiego. Przedstawia się on jako psychoterapeuta, który rozpoczyna właśnie swój wykład o seksie. Tutaj duży plus dla twórców spektaklu, którzy umiejętnie ośmieszają paradoksy związane z edukacja seksualna prowadzona przede wszystkim w szkołach. Dobra gra aktorska Borkowskiego, który umiejętnie udaje zażenowanego sytuacja wykładu o seksie profesora sprawia, że trudno powstrzymać się od głośnego śmiechu.

Spektakl już dziś, o godz. 19 w kinie Pokój. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie przy kinie (dawniej biuro podróży, informacja telefoniczna: 518 411 200).

MAG

488 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39