Obajtek posłuchał próśb Truskolaskiego? Orlen przedłużył promocję na paliwo

2022.09.01 10:32
Orlen wydłużył wakacyjną promocję, dzięki której można zapłacić 30 lub 40 groszy mniej za litr paliwa. O przedłużenie promocji zabiegał poseł Truskolaski.
Obajtek posłuchał próśb Truskolaskiego? Orlen przedłużył promocję na paliwo
Fot: Malwina Witkowska

W poniedziałek (29.08) podlaski poseł na Sejm Krzysztof Truskolaski zaapelował, by na stacjach Orlen wydłużyć trwającą przez wakacje promocję, dzięki której można było zapłacić mniej za paliwo.

Początkowo promocja miała potrwać do 31 sierpnia. Poseł zaapelował, by promocyjne ceny wprowadzić już na stałe (więcej o tym: tutaj).

Z kolei w środę (31.08) prezes PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował, że kierowany przez niego koncern przedłuży letnią promocję rabatową:

"Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji PKN Orlen o kolejne dwa tygodnie. Do 15 września uczestnicy programu Vitay będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr" - napisał w mediach społecznościowych prezes Daniel Obajtek.

Letnia promocja rabatowa ruszyła pod koniec czerwca. Aby skorzystać z rabatu na benzynę i olej napędowy, trzeba mieć lub założyć konto użytkownika programu lojalnościowego Orlen Vitay. Promocja nie obejmuje LPG. Z letniej promocji rabatowej Orlenu można skorzystać maksymalnie trzy razy w miesiącu. Jednorazowo można zatankować do 50 litrów.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

901 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39