Obchody 25-lecia Metal-Fachu na branżowych targach

2014.09.28 00:00
Ponad 2 tys. mkw. powierzchni, a na niej prawie 60 maszyn rolniczych - tak zaprezentował się Metal-Fach z Sokółki na Bednary Agro Show 2014. Na targach firma obchodziła swoje 25-lecie.
Obchody 25-lecia Metal-Fachu na branżowych targach
Fot: materiały prasowe

Bednary Agro Show to jedne z największych targów rolniczych w Polsce, a także z bardziej znaczących w Europie. Odbywają się od kilkunastu lat. W tegorocznej edycji wzięło udział około 800 wystawców.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu – ocenia Andrzej Kolędo, kierownik działu marketingu w Metal-Fachu. – Na targi przyjechało tysiące zwiedzających z całego kraju i Europy, setki z nich odwiedziło nasze stoisko.

Zwiedzający mieli co oglądać. Metal-Fach do Wielkopolski przywiózł dobrze znane maszyny, ale też sporo nowości.
- Mamy nowości właściwie w każdym segmencie produkcji, począwszy od pras belujących, poprzez agregaty i ładowacze, a skończywszy na przyczepach – mówi Andrzej Kolędo.

Wyjazd na targi był także okazją do świętowania 25-lecia działalności firmy. Z tej okazji odbył się uroczysty bankiet inaugurujący nowy sezon wystawienniczy. Metal-Fach jest obecnie jednym z największych producentów maszyn rolniczych w regionie.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

866 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39