Ocieplenie elewacji Białystok - Symeria

dodane dnia: 2019-10-18 przez: Symeria Sp. z o.o.
Termin promocji: 2019-10-18 - 2029-10-18
Ocieplanie elewacji budynków nowych i starszych

W ocieplaniu elewacji stosujemy dwa rozwiązania: izolacje natryskowe od strony zewnętrznej budynku lub natrysk na ściany wewnątrz pomieszczeń. Zależnie od stanu konstrukcji oraz jej właściwości, dobieramy metodę tak, aby wzrosła termoizolacyjność całego obiektu, co z pianką PUR jest efektem gwarantowanym. Poliuretan ma dodatkowo właściwości hydroizolacyjne, więc zyskasz także zabezpieczenie domu przed wilgocią.

Elewacje ocieplone, proekologiczne, odpowiednio chronione
Ocieplanie elewacji wysuwa się zazwyczaj na pierwszy plan, gdy Klienci szukają sposobu docieplenia domów i innych obiektów. W firmie Symeria używamy wyłącznie pianek sprawdzonych producentów, opracowanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii. To preparaty przeciwalergiczne, niepalne, o zwiększonej trwałości w porównaniu do pianki PUR sprzed kilku dekad.

Zabezpieczone od zewnątrz elewacje można po natrysku pianki poliuretanowej wykończyć dowolną metodą, poza natryskiwaniem wykończeniowych tynków elewacyjnych.
Więcej o ocieplaniu elewacji na stronie https://ocieplanie-pianka.eu/ocieplenie-budynku/ocieplenie-elewacji/

Ocieplenia z firmą Symeria o każdej porze roku

Na przykładzie realizacji z Białegostoku i okolic przedstawić możemy wiele korzyści bezpośrednio i pośrednio związanych z izolacjami natryskowymi, a do najważniejszych w kontekście elewacji należą:

• szybkość działania – pianka PUR po kilkunastu sekundach przybiera właściwą formę, a doba wystarczy aby dojrzała i była gotowa jako warstwa pod prace wykończeniowe,
• skuteczna aplikacja – agregaty zapewniające równomierny natrysk pianki pod ciśnieniem to doskonała alternatywa dla płyt, styropianu, wełny mineralnej,
• efektywność – nie tylko podstawowe działanie w postaci zabezpieczaniem przed utratą ciepła z pomieszczeń, lecz również dźwiękoszczelność i powłoka hydrofobowa.

Co ważne, odpowiednio dobrany preparat może być stosowany także przy temperaturach ujemnych, na przykład do -7oC, zatem prac podejmujemy się nawet tuż przed sezonem grzewczym, a często także już po jego rozpoczęciu.

1311 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39