Kwiaciarnia Girlanda w Białymstoku – bukiety i wiązanki dla Panny Młodej

dodane dnia: 2017-10-09 przez: PHU GIRLANDA Anna Leszczyńska
Termin promocji: 2017-10-09 - 2037-10-09
W dniu ślubu każda Panna Młoda chce się pokazać z jak najlepszej strony. Trzymany przez nią bukiet stanowi ważny element ślubnej kreacji, z którą powinien współgrać.

Nasza kwiaciarnia specjalizuje się w doborze idealnej wiązanki dla każdej Panny Młodej. Z przyjemnością przygotujemy oryginalną kompozycję specjalnie dla Ciebie.

Bukiet zgrany z Panną Młodą

Panna Młoda i jej ślubna wiązanka powinny stanowić jedną całość. Każda nasza Klientka jest wyjątkowa, posiada charakterystyczną tylko dla siebie osobowość, co staramy się odzwierciedlić poprzez indywidualny dobór bukietu.

Wiązankę dopasowujemy także pod kątem sukni ślubnej, fryzury i makijażu Klientki oraz motywu przewodniego wesela. Nie ma dla nas zadań niemożliwych – opracujemy oryginalny projekt w każdym stylu, wybór należy tylko do Ciebie.

Oto szczegóły naszej oferty https://dekoracjegirlanda.pl/kwiaty-slubne/bukiety-slubne/

Wiązanka na miarę Twoich potrzeb

W przedślubnej gorączce Panna Młoda jest pochłonięta wieloma sprawami. Dzięki kwiaciarni Girlanda w Białymstoku bukiet przestaje być jedną z nich. Przejmujemy na siebie pełną odpowiedzialność za stworzenie wiązanki zgodnie z wytycznymi Klientki.
Dbamy o takie szczegóły jak:

- zharmonizowanie kształtu bukietu z sylwetką Klientki,
- dopasowanie bukietu do kroju sukni,
- odpowiedni dobór rodzaju kwiatów.

Dzięki posiadanej przez nas wiedzy i zdobytemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że wykonana przez nas kompozycja spełni Twoje oczekiwania i zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom ślubu.

Jak wygląda wizyta w naszej kwiaciarni?

Na opracowanie indywidualnego projektu wiązanki i jej wycenę zapraszamy osobiście do naszej kwiaciarni. Będziemy wtedy mogli swobodnie porozmawiać i ustalić wszystkie szczegóły, które obejmują:

- opracowanie projektu bukietu,
- wycenę kompozycji,
- wpłacenie zadatku w wysokości 50% ustalonego budżetu,
- podpisanie umowy,
- przyjęcie zlecenia do realizacji.

Wycena bukietu drogą telefoniczną bądź mailową jest możliwa tylko w przypadku, gdy zamawiający przebywa poza krajem. www.dekoracjegirlanda.pl/kontakt

679 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39