Ocieplenie poddasza Białystok - Symeria

dodane dnia: 2019-10-18 przez: Symeria Sp. z o.o.
Termin promocji: 2019-10-18 - 2029-10-18
Pianka PUR idealna do ocieplania poddasza

W ocieplaniu poddasza metodą natryskową ważna jest między innymi szybkość działania. Wystarczy kilka sekund, aby po zastosowaniu natrysku poliuretan przybrał właściwą formę, a już po 24 godzinach powierzchnie są gotowe do prac wykończeniowych. To ważne, gdy zależy Ci na czasie.

Zmiana wnętrz na użytkowe poprzez ocieplanie poddasza pianką

Najwyższe kondygnacje pełniące rolę strychu stają się z definicji poddaszem użytkowym właśnie poprzez ich docieplenie. W tej roli metoda natryskowa sprawdza się doskonale, ponieważ pozwala uzyskać optymalne parametry również wtedy, gdy Twój dom lub inny obiekt ma być pasywny albo energooszczędny. Solidne ocieplenie poddasza jest wtedy równie ważne, jak ocieplanie stropu, elewacji, czy fundamentów.
Więcej o ocieplaniu poddasza na stronie https://ocieplanie-pianka.eu/ocieplenie-budynku/ocieplenie-poddasza/

Z firmą Symeria skutecznie i nowocześnie ocieplisz dowolne poddasze:

• od strony wewnętrznej, pomiędzy krokwiami oraz na same krokwie, aby zapewnić ciągłość termoizolacji całej przestrzeni,
• na zewnątrz, gdzie piankę PUR można zastosować na deskowanie pełne, przed ułożeniem pokrycia dachowego,
• jako uzupełnienie innych zastosowanych wcześniej metod, wzmacniając tym samym termoizolacyjność poddasza.

Metoda natryskowa stanowi dodatkowo sposób na hydroizolację poddasza, zapewnia ogniotrwałość, a jednocześnie jest w pełni bezpieczna dla ludzi i środowiska.

Swoboda użytkowania poddasza

Wnętrza ocieplone pianką PUR wymagają znacznie mniej uwagi w kwestii ogrzewania oraz wietrzenia. Oczywiście warto dbać o odpowiednią temperaturę i wentylację, natomiast nadmiar ciepła czy wilgoci nie wpłynie na stabilność pianki, a sama warstwa pozostanie trwała przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do skorzystania z tej metody, którą wybiera wielu naszych Klientów z Białegostoku i innych miast.

Symeria Twoim sprzymierzeńcem w ocieplaniu poddasza

Mimo wielu wielu nowych metod pojawiających się w gamie ofertowej firm z dziedziny termoizolacji, popularność ocieplania poddasza metodą natryskową ukazuje, że jest to metoda ponadczasowa. Dołącz do grona naszych Klientów, aby sprawdzić piankę PUR na przykładzie własnego domu lub innego budynku – zapraszamy do kontaktu.

604 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39