Odkrywamy jesienne nowości w Galerii Jurowieckiej

2019.11.06 07:33
Mieszcząca się w centrum Białegostoku Galeria Jurowiecka stale poszerza swoją ofertę, tak by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
Odkrywamy jesienne nowości w Galerii Jurowieckiej
Fot: Galeria Jurowiecka

Centrum Handlowe konsekwentnie stawia na rodzime marki, dając klientom możliwość skorzystania z oferty polskich producentów i projektantów ubrań.

To właśnie przy ul. Jurowieckiej 1 otwiera się pierwszy na Podlasiu salon DASTAN. Nie znasz? Najwyższa pora to zmienić! DASTAN to marka tworząca modę męską już od trzydziestu lat. W sieci jej salonów dostępne są kolekcje, dzięki którym mężczyzna może stworzyć całą swoją garderobę. Kolekcje DASTAN tworzy doskonale dobrany zespół pasjonatów mody i pracy, którzy chcą stale odpowiadać na wciąż zmieniające się potrzeby klientów i trendy. W odpowiedzi na te potrzeby w ofercie marki dostępne są więc zarówno garnitury, marynarki, koszule czy spodnie, szeroki wybór dodatków, m.in. butów, poszetek czy krawatów, jak i rozszerzająca się oferta casualowa ze swetrami czy kurtkami. W salonach DASTAN ubierze się zarówno mężczyzna ceniący ponadczasową klasykę, jak i ten, który lubi bawić się najnowszymi trendami. Kolekcje projektowane i produkowane są w Polsce. Z okazji otwarcia butiku w Białymstoku od 6 do 9 listopada wszystkich gości czeka rabat 20% na produkty z nowej kolekcji.

Kolejna polska firma z 25-letnią tradycją to Masha. Swoją uwagę skupia na potrzebach nowoczesnych kobiet, oferując im produkty krajowych i światowych marek. Ofertę kieruje do osób ceniących sobie klasę, dobry styl i wygodę, dbając jednocześnie o funkcjonalność i nowoczesność. Kolekcje kierowane są do pań lubiących klasykę, jak i lubiących eksperymenty.

Nie zapominajmy o obecnym od początku istnienia Galerii butiku SHE, który jest odzwierciedleniem aktualnych potrzeb kobiet. SHE dba o modną kobietę. W butiku nie ma kolekcji stałej. Każda rzecz z sezonu na sezon zmienia swój design. Odnajdziemy w nim aktualne, bazujące na najnowszych trendach propozycje od Yoshe, TOVA czy Rinascimento. SHE oferuje najwyższej jakości materiały, które idealnie sprawdzają się, zarówno w wersji codziennej, koktajlowej, jak i wieczorowej Wszystkie ubrania cechuje prosta forma, przełamana drobnymi detalami, które doskonale wkomponowują się w oszczędny, a zarazem pełen uroku styl.

Patrizia Aryton to również polska marka stworzona przez rodzinę i aż do teraz - już przez 30 lat – prowadzona i współtworzona przez kilka pokoleń. Ekskluzywne tkaniny, wyrafinowane kolory oraz wysokie krawiectwo są najważniejszymi atrybutami marki. Patrizia Aryton wie, czego oczekują jej klientki. Eksperymentuje z formą i konstrukcją, zachowując jednocześnie elegancki styl oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Wszystko z uwzględnieniem aktualnych trendów. Nie inaczej jest w najnowszej kolekcji, która powstała z okazji 30-lecia marki, podkreślając manifest marki - Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą.

Polskie marki na dobre zagościły przy ul. Jurowieckiej 1. Galeria przez 4 lata funkcjonowania rozwinęła nie tylko handel, ale również była otwarta na różnego rodzaju inicjatywy społeczne i współpracuje ze stowarzyszeniami, fundacjami i lokalnymi artystami. Z okazji czwartych urodzin 23 listopada zabierze swoich klientów w cztery strony świata. Dopełnieniem wyjątkowej atmosfery będzie wernisaż wystawy prezentującej 26 różnych spojrzeń na Polskę oczami 26 cenionych krajowych artystów. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć w jednym miejscu kilkadziesiąt prac uznanych malarzy, reprezentujących różne nurty sztuki współczesnej.

Sprawdź: Wielkie Otwarcie Salonu DASTAN Białystok

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1127 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39