Odwołane koncerty "We love Chopin" z powodu COVID-19

2022.01.17 11:08
W piątek (21.01) oraz w sobotę (22.01) miały odbyć się koncerty baletowe "We love Chopin". Jednak zostały one odwołane z powodu zakażenia koronawirusem wśród artystów baletu Opery i Filharmonii Podlaskiej.
Odwołane koncerty "We love Chopin" z powodu COVID-19
Fot: Redakcja BiałystokOnline.pl
Spektakl "We love Chopin"

Z powodu potwierdzonego przypadku zachorowania na COVID-19 wśród artystów baletu OiFP, spektakl baletowy "We love Chopin" w piątek został odwołany. Także spektakl sobotni nie odbędzie się.

Bilety na odwołane wydarzenie OiFP, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić w kasie biletowej przy ul. Odeskiej 1 do 30 stycznia. W razie zagubienia dowodu zakupu biletu na odwołane wydarzenie, środki są zwracane na podstawie biletu i oświadczenia o zagubieniu dowodu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, voucher) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety. W razie dodatkowych pytań można kontaktować się z biurem organizacji widowni w dni powszednie w godz. 8.00–16.00 pod nr. tel. 85 306 75 06/04.

Bilety, które zostały kupione w serwisie Bilety24, zostaną zwrócone automatycznie.

Natomiast w niedzielę (23.01), o godz. 18:00 odbędzie się Koncert Karnawałowy na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Zagra orkiestra pod batutą Mirosława Jacka Błaszczyka. W programie znajdą się arie operowe, operetkowe i piosenki musicalowe w wykonaniu operowych solistów.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka bilety na Koncert Karnawałowy można kupić ze specjalnym 30-procentowym rabatem na hasło "Zabierz Dziadków do Opery". Promocja obowiązuje w kasie biletowej i przy zakupach online (należy wpisać hasło: ZABIERZDZIADKOWDOOPERY).

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1475 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39