Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych

2014.12.08 00:00
Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Białymstoku opublikowało wiele ofert pracy skierowanych do osób z niepełnosprawnością.
Oferty pracy dla osób niepełnosprawnych
Fot: freeimages.com

Praca w bankowości i przy komputerze

Jedna z ofert dotyczy stanowiska doradcy ds. sprzedaży usług bankowych. Kandydat do tej pracy powinien mieć minimum średnie wykształcenie oraz orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności. Pracownik będzie miał za zadanie sprzedawanie usług bankowych oraz obsługę klienta. Powinien być osobą komunikatywną i przygotowaną do pracy zmianowej. Pracodawca oferuje umowę o pracę i zatrudnienie na cały etat.

Kolejna propozycja pracy skierowana jest do grafika komputerowego. Osoba zatrudniona będzie projektować reklamy, katalogi, wizytówki, publikacje internetowe, banery reklamowe, ulotki itp. Idealny kandydat na to stanowisko powinien mieć średnie wykształcenie, znać programy z Pakietu Adobe CS, w szczególności: Photoshop, Illustrator, Flash, Corel Draw oraz umieć tworzyć strony www. Dodatkowym atutem będzie znajomość HTML i Actionscript oraz prawo jazdy kat. B. Pracodawca oferuje umowę o pracę oraz zatrudnienie na cały etat.

Praca w handlu i telesprzedaży

Niepełnosprawni mogą ubiegać się także o pracę handlowca. Kandydat na to stanowisko musi mieć czynne prawo jazdy kat. B oraz łatwo nawiązywać kontakty. Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę (na zastępstwo).

Poszukiwany jest także konsultant ds. telesprzedaży. Jego obowiązkiem będzie kontrola wychodzącego i przychodzącego ruchu telefonicznego, obsługa systemu komputerowego oraz przygotowywanie raportów. Doskonały kandydat to taki, który ma dobrą dykcję i jest skuteczny w działaniu. Musi wykazywać się również dobrą organizacją pracy. Większą szansę na zatrudnienie mają osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży. Pracodawca oferuje wynagrodzenie 1600 zł brutto + prowizję uzależnioną od osiągnięć.

Praca zdalna

Wiele ofert dotyczy pracy zdalnej. Poszukiwani są m.in. lektorzy języka francuskiego, angielskiego i niemieckiego. Zadaniem pracownika będzie nauczanie języka on-line oraz przy użyciu platformy e-learningowej. Osoby ubiegające się o to stanowisko muszą mieć wykształcenie wyższe na kierunkach filologicznych ww. języków, bądź zdane egzaminy państwowe. Zatrudnieni muszą mieć stały dostęp do komputera i Internetu. Doświadczenie jako lektor jest dodatkowym atutem. Praca na pół etatu.

Wszystkie ww. oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, bądź w dziale ogłoszeń: Szukam pracownika

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1242 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39