Oferty pracy, staży i praktyk. Targi na UwB

2014.06.09 00:00
Już we wtorek (10.06) na UwB odbędą się Targi pracy i informacji. Wszyscy, którzy tego dnia zjawią się na Wydziale Ekonomii i Zarządzania, będą mogli zapoznać się z ofertami pracy różnych instytucji, a także wziąć udział w warsztatach.
Oferty pracy, staży i praktyk. Targi na UwB
Fot: freedigitalphotos.net

W godz. 11.00-14.00 w holu WEiZ zaprezentuje się kilkanaście różnych firm i instytucji - zarówno z regionu, jak i spoza. Przykładowo, na stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy będzie można uzyskać informacje na temat zakładania własnej działalności gospodarczej czy warunków pracy za granicą, natomiast przedstawiciele Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczością podpowiedzą, czy nasz biznesowy pomysł ma potencjał.

Studenci będą mogli także zapoznać się z ofertami praktyk i staży w takich firmach jak: Bank Pekao SA, Chesapeake, Tesco, Hoop, Jeronimo Martins czy Auchan.

W programie imprezy są także bezpłatne warsztaty. Do wyboru są "Zawód coach: wyzwania, wymagania, zasady, kariera" oraz "Język sukcesu w procesach rekrutacyjnych". Oba poprowadzi Beata Skowrońska - dyrektor Wschodniego Oddziału Izby Coachingu.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

937 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39