Oficjalne otwarcie IKEA. Jest to pierwsze takie miejsce w Białymstoku [ZDJĘCIA]

2024.05.22 21:39
W środę (22 maja) odbyło się oficjalne otwarcie studia planowania i zamówień IKEA. Zlokalizowane jest w białostockiej galerii Alfa Centrum przy ul. Świętojańskiej.
Oficjalne otwarcie IKEA. Jest to pierwsze takie miejsce w Białymstoku [ZDJĘCIA]
Fot: Redakcja BiałystokOnline.pl

Oficjalne otwarcie studia planowania i zamówień IKEA miało miejsce 22 maja, stanowiąc kolejny krok w rozbudowie sieci placówek firmy w Polsce. Białostockie studio to już dwunaste tego typu miejsce w kraju. Znajduje się ono w Alfa Centrum, a konkretnie na parterze w sąsiedztwie sklepu ZARA.

To miejsce oferuje klientom pełen zakres usług planowania, na tych samych zasadach co sklepy stacjonarne. W studiu planowania można zaprojektować swoją szafę, kuchnię, sypialnię, a nawet całe pomieszczenie według własnych preferencji i potrzeb. Po zaplanowaniu swojego wnętrza, klient może złożyć zamówienie, które zostanie dostarczone bezpośrednio do domu lub też do najbliższego punktu odbioru. Studio planowania i zamówień nie ma zainstalowanej kasy fiskalnej, dlatego nie ma również możliwości płatności kartą lub gotówką. Płatność odbywa się za pośrednictwem linku, który wysyłany jest na urządzenie klienta.

- Studio planowania miejsce spotkań, w którym zaprojektujesz swoją nową kuchnię, szafę lub garderobę. Oferujemy w nim również spersonalizowaną obsługę, abyś miał wszystko to, co lubisz w IKEA bliżej siebie. Doradzamy na wszystkich etapach procesu – od projektu po montaż. Projektujemy i planujemy razem z tobą, a następnie zamawiamy transport do domu lub do najbliższego Punktu Odbioru, więc o nic nie musisz się martwić. Śmiało przyjdź do nas i przekonaj się, jakie to proste - informuje IKEA.

Dodatkową zaletą tego miejsca jest możliwość obejrzenia przykładowych aranżacji pomieszczeń, które są inspirowane aktualnymi trendami na rynku. Ponadto klienci mogą przejrzeć różnorodne wzorniki blatów, frontów, uchwytów oraz akcesoriów wyposażenia kuchni i szaf, co umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie do własnych gustów i potrzeb.

Redakcja MW
24@bialystokonline.pl
1433 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39