Olimpia i Ruch podzieliły się punktami. ŁKS w coraz większych tarapatach

2018.09.22 20:02
9. kolejka piłkarskiej III ligi przyniosła m.in. bezpośrednią rywalizację dwóch podlaskich zespołów. Olimpia Zambrów zremisowała z Ruchem Wysokie Mazowieckie, zaś ŁKS Łomża przegrał z Ursusem Warszawa.
Olimpia i Ruch podzieliły się punktami. ŁKS w coraz większych tarapatach
Fot: pixabay.com

Zambrowska Olimpia potwierdziła, że w tym sezonie na własnym obiekcie lubi remisować i znów - już po raz czwarty - jej domowy bój zakończył się podziałem punktów. Po drugiej stronie boiska w sobotnie (22.09) popołudnie stanęli piłkarze Ruchu Wysokie Mazowieckie, którzy do siatki trafili jako pierwsi. Uczynił to dokładnie Michał Grochowski, znajdując sposób na bramkarza przeciwników już w 10. minucie starcia. Po zmianie stron gospodarze wyrównali, ale celny strzał Michała Hryszki był wszystkim, na co tego dnia stać było zambrowian.

Inny z przedstawicieli Podlasia - ŁKS 1926 Łomża - mierzył się przed swoją publicznością z Ursusem Warszawa. Pojedynek dwóch ekip z dołu tabeli w zdecydowanie lepszych humorach zakończyli przyjezdni, który wygrali mecz 2:0. Gole dla stołecznego zespołu zdobyli Mateusz Baranowski oraz Arkadiusz Ciach.

Ursus, dzięki odniesieniu pierwszego wyjazdowego triumfu w tym sezonie, odskoczył Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu na odległość trzech oczek. ŁKS z dorobkiem zaledwie sześciu punktów nadal pozostaje przedostatnią ekipą w stawce.

Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (0:1)
Bramki: Michał Hryszko 51 - Michał Grochowski 10

ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa 0:2
Bramki: Mateusz Baranowski 9, Arkadiusz Ciach 90

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1146 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39