Op!era Folk Festival. Muzyczne spotkanie w połowie drogi [wideo]

2012.06.28 00:00
Unikatowym koncertem Kapeli ze Wsi Warszawa wraz z Orkiestrą Opery i Filharmonii Podlaskiej i serbskim chórem Constantine rozpocznie się folkowy finał pierwszej edycji Halfway Festiwalu.
Op!era Folk Festival. Muzyczne spotkanie w połowie drogi [wideo]
Fot: materiały organizatora
Kapela ze Wsi Warszawa

Folk z USA, znad kanadyjskich Wielkich Jezior, znad islandzkich gejzerów, z centrum Moskwy, z białoruskich niw czy z ukraińskim powerem. To wszystko od 29 czerwca do 1 lipca w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Tym razem, złe warunki pogodowe nie powinny popsuć planów organizatorów i koncerty odbędą się raczej w nowym amfiteatrze.

Przypominamy, że na Op!era Folk Festival wystąpią zespoły takie jak: FolkRoll, Re1ikt, The Loom, Chłopcy kontra Basia, Haydamaky, Great Lake Swimmers czy Woven Hand.

Niespodziewanie, z osobistych powodów występ odwołał Mark Kozelek znany również jaka Sun Kil Moon. Na pocieszenie, fani jego twórczości będą mogli posłuchać utworów artysty w przerwach między koncertami. Do wygrania będzie również jego najnowsza płyta "Among the Leaves" z autografem artysty. BialystokOnline objął wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz przygotowania do piątkowego koncertu:Zobacz także: Halfway Festiwal na folkową nutę

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1021 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39