Opowieść o drewnianym chłopcu opowiedziana dla dzieci... przez dzieci!

2024.02.22 17:27
Na scenie Nie Teatru wystąpi Białostocka Akademia Musicalowa. Najmłodsi artyści zaprezentują widowni musical "Pinokio". To ponadczasowa opowieść pełna przygód.
Opowieść o drewnianym chłopcu opowiedziana dla dzieci... przez dzieci!
Fot: Materiały organizatora

Musical "Pinokio" zostanie zaprezentowany przez Białostocką Akademię Musicalową w niedzielę (25 lutego) na scenie Nie Teatru. W poniedziałek (26 lutego) i wtorek (27 lutego) na pokaz zaproszone są grupy zorganizowane.

Musical "Pinokio"

Musical "Pinokio" przeniesie oglądających do krainy baśni, gdzie każdy krok kryje w sobie tajemnicę, a każdy dźwięk niesie ponadczasowe przesłanie. To nie tylko opowieść o drewnianym chłopcu, który pragnął być prawdziwym chłopcem. To także mądra lekcja o sile determinacji i wierze we własne możliwości, opowieść pełna ciepła, wzruszeń oraz ciekawych przygód.

Historia Pinokia opowiedziana zostanie przez dzieci – najmłodszych artystów Białostockiej Akademii Musicalowej. Na scenie wystąpią Filip Chojnowski, Antoni Romanowicz, Bartłomiej Łochnicki oraz słuchacze Białostockiej Akademii Musicalowej. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Dorota Białkowska. Muzykę stworzył Marcin Nagnajewicz, teksty piosenek przygotowali Dorota Białkowska i Bartłomiej Łochnicki, natomiast przygotowanie wokalne opracowali Marta Bacajewska i Bartłomiej Łochnicki. Za choreografię odpowiedzialna jest Emilia Jarosz.

Więcej informacji: Spektakl familijny: "Musical PINOKIO" | Białostocka Akademia Musicalowa

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1062 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39