Original Source Up To Date Festival. Pierwsi artyści i pierwsze karnety do kupienia [WIDEO]

2013.04.16 00:00
To dziś jest ten dzień! – zakomunikowała festiwalowa ekipa i ogłosiła pierwszych artystów. Sprawdźcie, kto wystąpi w trzeci weekend września na Węglowej. Dziś rusza też przedsprzedaż karnetów.
Original Source Up To Date Festival. Pierwsi artyści i pierwsze karnety do kupienia [WIDEO]
Fot: Marianne Harris
Wszechstronny brytyjski producent Culprate to jeden z artystów tegorocznego Up To Date Festival

Pierwsi ujawnieni artyści to: Culprate feat. Maksim (UK) – wszechstronny producent, dający nadzieję, że dobry, imprezowy dubstep jeszcze istnieje; Milton Bradley LIVE (GER) – coraz bardziej istotna postać techno z Berlina odwiedzi Białystok po raz drugi, by udowodnić jak daleko zaszedł od poprzedniej wizyty; Miles LIVE (UK) – połowa Demdike Stare, gratka dla fanów najmroczniejszych areałów nowoczesnej, niepokojącej elektroniki oraz ZEUS (Łódź) autor głębokich tekstów i jeden faworytów festiwalowej ekipy na polskiej rapscenie!"Original Source Up To Date Festival jest, pozwólcie użyć pięknego słowa, inny. Kto był ten wie. U nas nie można spodziewać się oczywistości. Kto nas zna, ten się już przekonał. Poprzedni rok zaskoczył nas wzrostem frekwencji - zarówno wśród tubylców jak i tych spoza województwa. Bardzo nas raduje Wasze rosnące zaufanie, które mamy nadzieję okażecie również w tym roku. Pamiętajcie, że nie silimy się na sprowadzenie jak najjaśniej świecących gwiazd, a na booking, który przedstawia sobą wysoką jakość i odzwierciedla naszą filozofię. Hołubimy nowe, nieznane lub nierozpoznane jeszcze, świeże i nowoczesne. Jednocześnie dbamy o nazwiska jak i zjawiska jakich wkład w rozwój muzyki jest niepodważalny i wciąż aktualny" – zapewnia ekipa Up To Date Festival.

W czwartym roku festiwalu organizatorzy postanowili jeszcze bardziej stopniować napięcie, przez co czeka nas jeszcze kilka ogłoszeń artystów. Najbliższe 7 maja.

Dziś rozpoczyna się też przedsprzedaż karnetów. Na początek promocyjna pula 300 sztuk w cenie 39 zł. Dostępne są w bileteriach Ticketpro.pl, na Muno.pl, w sieci Ekobilet (z poziomu fan page’a imprezy) i w punktach stacjonarnych w Białymstoku: Free Way, ul. Lipowa 37 oraz ul. Św. Rocha 14A lok. 11, Labalbal, ul. Warszawska 21 lok. 3, GramOffOn, ul. Malmeda 17 oraz w Warszawie: Sideone, ul. Chmielna 21.

Festiwal odbędzie się w dniach 20-21 września.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1657 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39