Osiem kobiet i zagadkowa śmierć. Bezpłatne wejściówki na spektakl

2019.05.29 11:44
Osiem podejrzanych kobiet, osiem różnych charakterów, osiem ukrytych tajemnic i jedna zagadkowa śmierć, która może zmienić ich życie na zawsze. Nowy spektakl dyplomowy przygotowuje Studium Wokalno-Aktorskie.
Osiem kobiet i zagadkowa śmierć. Bezpłatne wejściówki na spektakl
Fot: Łucja Grzeszczyk

Willę położoną na obrzeżach miasta zamieszkuje osiem kobiet. Ich rodzinna sielanka zamienia się w koszmar, kiedy to pewnego poranka w jednym z pokoi znajdują właściciela posiadłości z nożem wbitym w plecy. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że wezwanie pomocy jest niemożliwe. Sznur telefoniczny zostaje przecięty, klucz od głównej bramy nagle znika, samochód odmawia posłuszeństwa, a w dodatku ktoś sprytnie zaciera ślady zbrodni. Przerażone kobiety zaczynają podejrzewać, że morderca wciąż jeszcze ukrywa się w domu.

Spektakl "Osiem kobiet" powstaje na podstawie tekstu Roberta Thomasa w przekładzie Jakuba Rotbauma. Reżyseruje Michał Jarmoszuk, on też jest autorem muzyki, tekstów piosenek, choreografii. Za aranżacje muzyczne odpowiada Ernest Sienkiewicz. Scenografię, kostiumy i grafikę przygotowała Łucja Grzeszczyk. Przygotowaniem wokalnym zajęła się Ewa Barbara Rafałko.

Występują: Anna Baczewska, Zuzanna Chancewicz, Adrianna Jałocha, Julia Helena Przybylska, Katarzyna Racis, Agata Salitra, Anna Maria Zawadzka, Oskar Chlabicz. Zagra zespół muzyczny w składzie: Dawid Borowski, Oskar Cis, Maja Gołdys, Krzysztof Kulikowski, Ernest Sienkiewicz.

Premiera spektaklu odbędzie się w niedzielę (2.06) o godz. 18.00 w auli Studium Wokalno-Aktorskiego przy ul. Zwycięstwa 28. Kolejne pokazy zaplanowane są: 3, 10, 16, 17 i 18 czerwca. Wejściówki są bezpłatne, obowiązuje rezerwacja.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Premiera spektaklu "Osiem kobiet"

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1814 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39