Osoby, które myślą o aktorstwie, reżyserii mogą aplikować. Ruszyła rekrutacja na Akademię

2022.05.10 12:12
10 maja ruszyła rekrutacja na Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku. Już można rejestrować się na IRK. Egzaminy wstępne zaplanowano na lipiec.
Osoby, które myślą o aktorstwie, reżyserii mogą aplikować. Ruszyła rekrutacja na Akademię
Fot: Akademia Teatralna

Zaczęła już działać Internetowa Rekrutacja Kandydatów na studia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filii w Białymstoku. Na początku lipca zainteresowani przystąpią do egzaminów wstępnych, które zaplanowano, podobnie jak w ubiegłym roku, w formie hybrydowej na początku lipca.

Na Akademii Teatralnej im. A Zelewrowicza uczą się przyszli artyści na trzech kierunkach: aktorstwo teatru lalek, reżyseria teatru lalek oraz technologia teatru lalek. W tym roku uczelnia planuje przyjąć 15 osób na aktorstwo, 3 na reżyserię i 4 na technologię teatru lalek.

- Naszą siłą jest indywidualne podejście do każdej studentki i każdego studenta oraz szacunek dla jego/jej poszukiwań twórczych. Stworzyliśmy nowatorski program kształcenia, który na bieżąco dostosowujemy do potrzeb współczesnego teatru. Uczelnia mieści się w samym centrum miasta, w ponad stuletniej, obszernej secesyjnej kamienicy, w której zachowały się fragmenty dekoracji z początku XX wieku – informują przedstawiciele uczelni.

Szczegóły dotyczące egzaminów na poszczególne kierunki dostępne są na stronie Akademii Teatralnej. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji mogą kontaktować się z Biurem Obsługi Toku Studiów (BOTS) od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 pod numerem +48 85 743 50 86 lub mailowego: bots.fb@e-at.edu.pl.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

789 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39