Ostatnie dni rekrutacji na Politechnikę Białostocką

2015.06.29 00:00
Zainteresowani nauką na największej uczelni technicznej w regionie powinni się spieszyć. Na większość kierunków na Politechnice Białostockiej można rejestrować się do czwartku (2.06).
Ostatnie dni rekrutacji na Politechnikę Białostocką
Fot: M. Klimowicz

Kandydaci na Politechnikę Białostocką mogą wybierać spośród takich kierunków jak: automatyka i robotyka, ekonometria, turystyka i rekreacja, ekoenergetyka, grafika, architektura krajobrazu czy edukacja techniczno-informatyczna i wiele innych. W najbliższym roku akademickim można będzie studiować także informatykę i ekonometrię, matematykę stosowaną, zarządzanie i inżynierię usług oraz systemy mechatroniczne i materiały - odpowiednik tego kierunku prowadzony w języku angielskim (mechatronice system and materials).

Politechnika Białostocka łącznie oferuje w roku akademickim 2015/2016 kształcenie na 27 kierunkach studiów I stopnia. Uczelnia przygotowała także ciekawą ofertę dla osób chcących kontynuować naukę i zdobyć tytuł magistra. Na stronie politechniki można znaleźć informator ze szczegółowym opisem każdego kierunku. Znajdują się tam także informacje odnośnie przyznawanych za przedmioty maturalne punktów.

Kandydaci na większość kierunków muszą zarejestrować się do 2 lipca. Zapisy trwają od 11 maja.

10 lipca uczelnia opublikuje listę zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1166 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39