Ostatnie godziny na rejestrację. Następna szansa dopiero za rok

2020.08.13 11:24
Jeszcze tylko dziś (13 sierpnia) do północy można rejestrować się na studia I stopnia i jednolite magisterskie na UwB. Wstępne wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 21 sierpnia.
Ostatnie godziny na rejestrację. Następna szansa dopiero za rok
Fot: Uniwersytet w Białymstoku
Jeszcze dziś do północy można się zarejestrwoać

Maturzyści, którzy jeszcze nie zapisali się na studia i mają wątpliwośći co do wyboru kierunku jeszcze dziś mają szansę dokonać wyboru i zarejestrować się na studia. Uniwersytet w Białymstoku jest prestiżową i prężnie rozwijającą się uczelnią. W swojej ofercie posiada blisko 30 kierunków z nauk ścisłych, przyrodniczych, humanistycznych i społecznych. To jedyna polska uczelnia, która posiada swoją filię w Wilnie.

Aby zostać studentem UwB należy w pierwszej kolejności założyć konto w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) i wybrać wymarzony kierunek.

Wstępne wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 21 sierpnia.

Prestiżowa uczelnia

Uniwersytet w Białymstoku chętnie wybierają maturzyści z całej Polski. Są też studenci obcokrajowcy. Przyjeżdżają tu z całego świata. Uczelnia zapewnia wszystkim znakomite warunki do nauki. Posiada nowoczesne, specjalistyczne laboratoria, sale multimedialne, pracownie naukowe.

Studenci UwB korzystają z wymiany międzynarodowej i krajowej. W ramach programu Erasmus+ mogą wyjechać na studia zagraniczne do partnerskiej uczelni z Europy, Azji oraz Stanów Zjednoczonych , a w ramach programu MOST do innej szkoły wyższej w Polsce.

Na uczelni działają koła naukowe, stowarzyszenia i organizacje studenckie. Dzięki nim można rozwijać swoje pasje, zainteresowania, działać społecznie i charytatywnie.

Na uniwersytecie pracuje ok. 800 nauczycieli akademickich. To kadra z sukcesami. Naukowcy UwB uczestniczą w projektach o światowym zasięgu, uzyskują patenty, współpracują z renomowanymi ośrodkami naukowymi w kraju i na świecie.

Angelika Dorf
angelika.dorf@bialystokonline.pl

1731 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39