Oświetlenie LED – New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Światło zawsze było ważnym elementem aranżacji reklamowej oraz dekoracji wnętrz. Jego umiejętne użycie umożliwia podkreślenie wybranych elementów, potrafi zmienić klimat wnętrza, wzbogacić o dodatkowe kolory. Poza oczywistą funkcją praktyczną światło jest więc istotnym elementem dekoracji wnętrz. A nowoczesnym rozwiązaniem jest użycie oświetlenia LED. Oto nasze promocje związane z tym zagadnieniem https://nowoczesnareklama.eu/oferta/dekoracje-wnetrz/oswietlenie-led/

Wybierz same zalety – wybierz oświetlenie LED

Współczesne diody LED różnią się od ich pierwowzorów z lat 60. XX wieku. Kupimy je m.in. w formie żarówek, świetlówek, taśm, opraw, profili, co daje duże możliwości aranżacyjne.

Główne zalety diod LED to:
- duże nasycenie koloru światła – LED-y mogą zastąpić tradycyjne oświetlenie,
- małe rozmiary – możliwość wygodnego montażu w meblach (listwy kuchenne), urządzeniach, sufitach podwieszanych, elementach wykończeniowych, akcesoriach dekoracyjnych,
- wysoka żywotność – w niektórych modelach nawet do 100 000 godzin.

Współcześni projektanci i architekci wnętrz często i chętnie używają oświetlenia LED w swoich projektach. Niewielki pobór mocy sprawia, że często cały system oświetlenia w budynku jest zrealizowany z użyciem diod. Poza tym, dzięki energooszczędności możemy nie ograniczać się ze swoimi pomysłami z obawy przed kosztami energii.

Doświadczenie w reklamie pomocne w dekoracji wnętrz oświetleniem LED

Wykonaliśmy wiele zleceń, w których wykorzystywaliśmy oświetlenie LED, aby doświetlić/ oświetlić reklamę. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o rozwiązania dekoracyjne do pomieszczeń – zarówno domowych, jak i przestrzeni biurowych oraz handlowych.

Jeśli więc zależy Ci, aby Twoje wnętrza rozświetliło specjalnie dobrane oświetlenie LED, nadając ostateczny kształt przestrzeni, zgłoś się do naszej agencji w Białymstoku i sprawdź, jakie pomysły dla Ciebie przygotujemy.

1003 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39