Malowanie dachów - Rope Serwis Białystok

dodane dnia: 2016-08-24 przez: Rope-Serwis Sobolewski Michał
Termin promocji: 2016-08-24 - 2036-08-24
Usługa malowania dachów jest popularna za sprawą nowoczesnych metod, które sprawiają, że wszystkie działania można przeprowadzić szybko, sprawnie i bezpiecznie. Wysokiej jakości sprzęt oraz preparaty w rękach fachowców to atuty wystarczające do odnowienia pokryć dachowych, które straciły swój dawny blask, a zbyt wcześnie jeszcze na ich całkowitą wymianę.

Stosowana przez nas metoda malowania natryskowego pozwala równomiernie pokrywać farbą duże powierzchnie. Specjalistyczny agregat hydrodynamiczny rozpyla preparat bez powietrza, dlatego zużycie farby jest mniejsze, a prace mogą trwać nieprzerwanie z niezmiennie wysoką jakością malowanej powierzchni. Realizowane w ten sposób działania to także:

* brak nierówności i zacieków,
* jednolita powierzchnia dachu na wszystkich połaciach,
* idealnie pomalowane wystające oraz wklęsłe elementy dachu,
* krótszy czas pracy w porównaniu z malowaniem pędzlem,
* niższy koszt niż w przypadku wymiany całego pokrycia dachowego.

Jeżeli więźba dachowa jest w dobrym stanie, a odnowy wymaga jedynie blachodachówka lub inny rodzaj blachy pokryciowej, malowanie jest dobrym rozwiązaniem. Prostota tej metody oraz jej przystępność sprawiają, że warto skorzystać z naszych usług, aby dach domu lub innego budynku ponownie mógł stać się ozdobą.

W Rope Serwis bazujemy na długoletnim doświadczeniu, profesjonalnym sprzęcie malarskim oraz alpinistycznym, a także preparatach, które pozwalają bezpiecznie odnawiać wybrane powierzchnie. Jako odpowiedzialny i rzetelny usługodawca dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Każdą realizację poprzedza ocena stanu dachu, co pozwala na odpowiednie przygotowanie dalszych działań. Jakość wykonywanych prac jest naszą wizytówką.

Więcej informacji na temat Rope Serwis oraz usługi malowania dachów znajdziecie Państwo na stronie http://ropeserwis.pl/oferta/malowanie-natryskowe/malowanie-dachow/

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 518-407-936. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i podejmiemy współpracę.

1351 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39