Otwarcie nowego sklepu TEDi w Galerii Jurowieckiej

2024.04.19 12:19
Zgodnie z planem, w czwartek (18.04) sieć handlowa otworzyła czwarty sklep w Białymstoku. TEDi oferuje zarówno artykuły pierwszej potrzeby, jak i również akcesoria dla zwierząt, środki czystości i wiele innych.
Otwarcie  nowego sklepu TEDi w Galerii Jurowieckiej
Fot: Wikipedia

Na mapie centrum handlowego pojawił się nowy szyld - TEDi. Salon znajduje się na poziomie -1.

Wszystkie niezbędne produkty pod jednym dachem

W sklepach sieci TEDi znajduje się bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, poczynając od artykułów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, po akcesoria i karmy dla zwierząt. Klienci odnajdą tu także bardzo szeroką gamę artykułów służących do utrzymania czystości oraz artykułów spożywczych. W TEDi klienci znajdują wszystkie niezbędne produkty pod jednym dachem.

Sieć TEDi została założona w Niemczech. Pierwszy sklep (z ponad 1,6 tys. placówek działających obecnie w tym kraju) został otwarty w 2004 roku. Firma działa także ośmiu innych europejskich krajach: Austrii, Włoszech, Hiszpani, Słowacja, Słowenii, Chorwacji, Polsce i Czechach. Debiut marki w naszym kraju (podobnie jak we Włoszech) miał miejsce w 2018 roku. Ostatnim rynkiem, na jakim sieć się pojawiła były Czechy, gdzie pierwsze dyskonty Tedi otwarte zostały w 2020 roku.

To już czwarty sklep w stolicy Podlasia

Od momentu wejścia na polski rynek marka rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Obecnie posiada ponad 200 sklepów w naszym kraju. Na mapie Białegostoku to już czwarty taki sklep, który oferuje szeroki asortyment produktów do domu i nie tylko.

Trzy pozostałe znajdują się przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 8B, ul. Wysockiego 67 w Parku Handlowym i w Galerii Zielone Wzgórza przy ul. Wrocławskiej 20.

Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl
912 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39