Otwarcie sezonu Planszówek Johnny'ego i Mateusza!

dodane dnia: 2019-10-09 przez: cmg01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Otwarcie sezonu Planszówek Johnny'ego i Mateusza!
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2019-10-14
Planszówki Johnny'ego i Mateusza wracają w nowym sezonie, w nowej lokacji: Games United! Lokal po remoncie zaprasza w swoje progi - fajny klimat, dobre picie a w przerwie między planszówkami można zagrać rundkę na konsoli.
To właśnie tu mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na otwarcie sezonu największych spotkań z grami planszowymi, karcianymi i kościanymi w Białymstoku! Oczywiście w poniedziałek!
Aby czasu na grę było więcej, startujemy wcześniej: o godz. 18.00!

W nadchodzących miesiącach będziemy prezentować Wam nowe gry, zapraszać do udziału w konkursach i turniejach z nagrodami, damy Wam również okazję spróbować świeżutkich wydawnictw z Kickstartera oraz wiele innych atrakcji!

Dla tych, którzy nie wiedzą: nasze "Planszówki" to inicjatywa gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki.
Jest z czego wybierać - mamy ponad STO tytułów, wspierają nas wydawnictwa REBEL.pl, Nasza Księgarnia - gry, Portal Games, Black Monk Games oraz PHALANX, a także Instapage Poland oraz największe sklepy z grami w mieście czyli Pomysłowa Kredka - gry planszowe, artykuły kreatywne, klocki, gdzie można nie tylko kupić ale również wypożyczyć i przetestować gry planszowe, oraz Magiczny Rynek - Gry planszowe i karciane, turnieje MTG, gdzie odbywają się cykliczne rozgrywki, nauka gry oraz turnieje w najpopularniejsze karcianki!

Co tydzień poza setką gier z naszej kolekcji prezentujemy jeden tytuł główny - ciekawą lub trudniej dostępną grę z prywatnych zbiorów, specjalnie dla Was do przetestowania :)
Co tydzień na spotkaniach obecni są organizatorzy, którzy pomogą znaleźć odpowiednią grę oraz wyjaśnią zasady - nie bójcie się więc wpadać całkiem sami albo zapraszać nowych ludzi do spróbowania tej wyśmienitej formy spędzania wolnego czasu.

Pamiętajmy, że główną siłą napędową naszych spotkań jest dobra zabawa. Mile witamy zapalonych graczy ale jeszcze chętniej osoby, które z grami miały małą styczność! Jeśli macie znajomych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi z tymi całymi planszówkami, albo sami jesteście tymi znajomymi - zapraszamy! To najlepszy moment i miejsce, żeby się dowiedzieć! :)
Jeśli macie jakieś tytuły, którymi chcecie się podzielić albo szukacie innych współgraczy - piszcie śmiało, bierzcie gry, zapraszajcie na partyjkę! My sami z ogromną chęcią zawsze zagramy w coś nowego!

Granie w planszówki jest całkiem darmowe, ale chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, że siedzenie w lokalu wymaga korzystania z jego baru :)
Poza doskonałą ofertą napojów, uczestnicy Planszówek, biorą udział w Planszówkowej Loterii. Przypomnijmy: za każde wydane przy barze 8 zł otrzymuje się kuponik, który podpisany bierze udział w losowaniu nagród rzeczowych. Do wygrania są gry planszowe, gadżety gamingowe i napoje w barze!

Gramy w każdy poniedziałek, po godz. 18.00
Weźcie gry, weźcie znajomych - widzimy się w Games United, Malmeda 5!

Organizator
Fundacja Grający Białystok Johnny'ego

Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline
Miejsce imprezy
ul. Malmeda 5
15-440 Białystok

1140 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39