Otwiera się nowy sklep Lidl. Czekają promocje

2015.08.26 00:00
Przy alei Jana Pawła II 61 powstał nowy sklep Lidl. Jego otwarcie odbędzie się w czwartek (27 sierpnia) o godz. 8.00. To piąta placówka sieci w Białymstoku.
Otwiera się nowy sklep Lidl. Czekają promocje
Fot: Anna Dycha
Nowy Lidl przy al. Jana Pawła II

Lidl przy alei Jana Pawła II powstał w sąsiedztwie nowego osiedla mieszkaniowego. Znajduje się przy skrzyżowaniu z ulicą Wysoki Stoczek. Otwarcie nowego sklepu zaplanowano na najbliższy czwartek na godz. 8.00.

W nowym sklepie sieci w Białymstoku klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl, m.in. pieczywo "Chrupiące z Pieca", wędliny, ryby, nabiał czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach "Ryneczku Lidla". Z okazji otwarcia, w okresie od 27 sierpnia do 6 września, na klientów czekają specjalne promocje.

W nowym sklepie znajdą się też tekstylia i artykuły przemysłowe, a także szeroki asortyment akcesoriów kuchennych oraz atrakcyjnych zabawek. Nie zabraknie tygodni tematycznych.

Nowy obiekt sieci Lidl w Białymstoku zlokalizowany przy al. Jana Pawła II 61 ma około 1300 mkw. powierzchni sali sprzedaży. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 21.00, a w niedzielę od 9.00 do 18.00. Na klientów czeka 75 miejsc parkingowych.

Drugi nowy sklep Lidl powstaje przy ul. Baranowickiej, na rogu z ulicą Sowlańską. Do tej pory na terenie Białegostoku działały cztery markety popularnej sieci - przy ulicach Nowowarszawskiej (na Skorupach), Słonecznikowej (na Zielonych Wzgórzach), Pogodnej (na Nowym Mieście) oraz Jesionowej (na Dziesięcinach).

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

936 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39