POLECAMY
Policjanci z Bielska Podlaskiego zatrzymali mężczyznę, który prowadził domową produkcję alkoholu.
W środę (2.03) funkcjonariusze wydziału kryminalnego komendy powiatowej policji w Bielsku Podlaskim zatrzymali mężczyznę, który produkował alkohol. Z ustaleń mundurowych wynikało, iż 33-latek może dopuszczać się tego nielegalnego procederu. Okazało się, że mieli rację – po wkroczeniu do jego domu znaleziono aparaturę, która służy do produkcji wysokoprocentowego trunku. Znaleziono 65 litrów zacieru i około 20 litrów czystego wyrobu. Teraz mieszkaniec Bielska Podlaskiego będzie się tłumaczył przed sądem. Za nielegalną produkcję grozi mu grzywna, ograniczenie wolności, a nawet do roku pozbawienia wolności.
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji