Periodontologia, czyli leczenie chorób przyzębia - zawsze skutecznie w klinice M-Dentica Białystok

dodane dnia: 2016-03-21 przez: M-DENTICA Marzena Andrzejuk - Sawicka
Termin promocji: 2016-03-21 - 2036-03-21
Wygląd zębów uzależniony jest nie tylko od ich stanu zdrowia, ale także od kondycji przyzębia. U większości Pacjentów czasowo lub chronicznie pojawiają się stany zapalne dziąseł, które mogą być przyczyną poważnych schorzeń jamy ustnej.

Dotykają Cię dolegliwości tego typu? Przyjdź do M-DENTIKI, a pracujący tam profesjonaliści znajdą odpowiedni sposób leczenia i uwolnią Cię od problemu.

Periodontologia pomoże w bólu i dyskomforcie
Choroba przyzębia charakteryzuje się nawracającymi stanami zapalnymi dziąseł, a nawet znajdujących się w pobliżu kości, które nieleczone mogą prowadzić do ciężkich i trwałych uszkodzeń tkanek. Jest to zakaźna choroba o podłożu bakteryjnym, która występuje u Pacjentów we wszystkich grupach wiekowych.

Rozwój schorzenia początkowo przebiega bezobjawowo, a jego źródłem bywa nieusuwany kamień i płytka nazębna. Nieprawidłowo przeprowadzana higiena jamy ustnej powoduje osadzanie się resztek jedzenia przy dziąsłach. To tworzy doskonałe warunki do rozwoju bakterii i wywołuje stany zapalne. Pierwszymi zauważalnymi oznakami problemu z przyzębiem jest krwawienie dziąseł, później stan zapalny przenosi się do kości żuchwy i szczęki. W efekcie Pacjent odczuwa silny ból. Nieleczona choroba przyzębia prowadzi do rozchwiania zębów, a nawet ich wypadania.

Skuteczna periodontologia w M-DENTICE
Gabinet stomatologiczny M-DENTICA oferuje kompleksową pomoc na każdym etapie choroby przyzębia. Periodontolog oczyści zęby i kieszonki dziąsłowe z zalegających złogów, usunie tkanki objęte stanem zapalny oraz wygładzi powierzchnię korzeni i zabezpieczy je przed dalszym rozwojem schorzenia.

Klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem, umożliwiającym wnikliwą diagnostykę oraz sprawne leczenie. Ponadto służy pomocą w doborze najskuteczniejszej metody higieny jamy ustnej, która zapewni dobrą kondycję zębów i dziąseł.

Pozbądź się dokuczliwych dolegliwości przyzębia z M-DENTIKĄ już dziś, zapraszamy na wizyty do naszych lekarzy stomatologów.

Więcej o leczeniu periodontologicznym przeczytasz na stronie http://mdentica.pl/oferta-leczenia/periodontologia

1351 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39