PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju

ul. Gen. W. Sikorskiego 166 lok. 1.11
18-400 Łomża

tel. 85 687 10 62
Czynne: PN - PT: 8.30 - 16.30
Ilość wyświetleń: 4128

Podlaski Fundusz Rozwoju to spółka, w której właścicielem wszystkich udziałów jest Samorząd Województwa Podlaskiego. Powołano go po to, by pomagać i wspierać lokalnych przedsiębiorców oraz umożliwiać im intensywny rozwój poprzez dostęp do finansowania zwrotnego w sektorze MŚP. Innymi słowy udzielamy atrakcyjnych pożyczek dla przedsiębiorstw. Pozycjonujemy się pomiędzy sektorem bankowym a dotacyjnym. Naszą przewagą konkurencyjną jest fakt, iż działalność funduszu nie ma charakteru komercyjnego, nie jesteśmy nastawieni na zysk, a na zaspakajanie potrzeb finansowych lokalnego rynku.

Działamy przede wszystkim po to, by umożliwić rozwój mikro, małym i średnim przedsiębiorcom, posiadającym siedzibę i prowadzącym swoją działalność na terenie województwa podlaskiego. To są właśnie te podmioty, które mogą się z nami kontaktować i skorzystać z przygotowanej oferty.

Fundusz udziela kilku rodzajów pożyczek, w tym m.in.: obrotowej, na nieruchomość, eksportowej i inwestycyjnej. W ofercie Funduszu jest także pożyczka konsolidacyjna.

Pożyczkę obrotową, na bieżącą działalność gospodarczą, można wziąć w kwocie od 10.000 zł do 1 mln zł. W tym przypadku maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy. Pożyczkę eksportową można natomiast zaciągnąć nawet na 72 miesiące, a jej wysokość musi się zawrzeć między 10.000 zł a 500.000 zł. Kolejna pożyczka dotyczy zakupu, budowy lub modernizacji nieruchomości. Na takie działania przedsiębiorca może od nas otrzymać od 10.000 zł do nawet 3.000.000 zł. Ze względu na tak wysokie kwoty, maksymalny okres kredytowania tego produktu to nawet 15 lat. Osoby, które decydują się na zakup środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych lub innych ruchomości niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej wybierają pożyczkę inwestycyjną. W ten sposób mogą otrzymać maksymalnie 1.200.000 zł, z obowiązkiem całkowitej spłaty najpóźniej w terminie 8 lat. Odnosząc się do pożyczki konsolidacyjnej należy zaznaczyć, że maksymalna kwota, którą możemy przyznać to aż 3 mln zł do spłaty nawet w ciągu 10 lat. Jest ona oczywiście udzielana na  spłatę zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek zaciągniętych w związku z prowadzoną działalnością oraz na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą i, co szczególnie ważne, jej wysokość nie może przekroczyć 10% spłacanych zobowiązań.

Procedura została uproszczona do absolutnego minimum formalności. Chcemy działać szybko i efektywnie – tak, by podlascy przedsiębiorcy nie musieli np. poświęcać kilku dni na wypełnianie stosownych dokumentów. Każdy, kto się do nas zgłosi, może liczyć na całkowicie indywidualne podejście. Dzięki temu, w komfortowych warunkach, ma możliwość zapoznania się z interesującymi go elementami oferty i dokonania odpowiedniego wyboru. Nasi doradcy są doskonale przygotowani do tego, by sprostać każdemu wyzwaniu i spełnić oczekiwania wszystkich pożyczkobiorców. Należy w tym miejscu wyraźnie podkreślić, że nigdy nie pobieramy prowizji za doradztwo, rozpatrzenie wniosku i udzielenie pożyczki. Oferujemy całkowicie bezpłatną pomoc w jej uzyskaniu oraz prowadzimy ciągły nabór, co oznacza, że bez względu na datę w kalendarzu przedsiębiorcy mogą się do nas zgłaszać, a wszystkie wnioski rozpatrujemy na bieżąco, bez żadnej zwłoki.

Poza naszą centralą w Parku Przemysłowym w Łomży (przy ul. Gen. W. Sikorskiego 166 lok. 1.11), prowadzimy jeszcze trzy oddziały terenowe: w Białymstoku (przy ul. Bohaterów Monte Cassino 8, 15-873 Białystok - wejście od peronów dworca PKS), w Suwałkach (przy ul. Teofila Noniewicza 42a) oraz w Zambrowie (przy ul. Białostockiej 17). Do dyspozycji przedsiębiorców jest również infolinia telefoniczna dostępna pod numerem: 85 687 10 62, kontakt mailowy: biuro@pfr.org.pl, a także formularz na stronie internetowej: pfr.org.pl/kontakt

PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
PFR - Podlaski Fundusz Rozwoju
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1239 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39